Reklama

Lost: Zagubieni

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Konkurs dla teoretyków "Lost"!

Jesteś fanem "Lost: Zagubionych"? A może lubisz wycieczki? A może jedno i drugie? Jeśli tak, to dołącz do nas na facebook'u, weź udział w naszym konkursie i wygraj "lostowy" plecak!

Niedługo na antenę AXN zawita szósty sezon kultowego serialu "Lost", a za oknem już zawitała wiosna. Korzystając z tego szczęśliwego zbiegu okoliczności, dla wszystkich fanów tego pełnego tajemnic serialu, przygotowaliśmy konkurs, w którym będziecie mogli wykazać się swoją pomysłowością i zawalczyć o bardzo fajny plecak. Jest on przydatny w razie pobytu na bezludnej wyspie, jak i w trakcie pieszej, wiosennej wycieczki za miasto.

Reklama

A tymczasem "Lości" pojawili się także na DVD, nakładem wydawnictwa CD PROJEKT.

Spragnieni kolejnych odpowiedzi już niedługo je odnajdą: 19 lutego serial "Zagubieni" - kompletny 5. sezon na DVD - pojawi się w sklepach.

Genialnie skonstruowana wielopoziomowa zagadka czy szalony sen wariata? Zdania o serialu są podzielone. Na szczęście zdanie o wiośnie wszyscy mają jak najlepsze!

Konkurs jest skierowany do wszystkich, którzy przyłączą się (albo już należą) do naszej serialowej społeczności na Facebook.com.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy spełnić trzy warunki:

1) Zostać fanem Świata Seriali.pl na Facebook.com.

2) Następnie należy udostępnić na swojej facebook'owej tablicy konkursowy wątek (za pomocą przycisku "udostępnij").

3) Wpisać w komentarzu do konkursowego wątku swoją odpowiedź na pytanie:

Czym, tak naprawdę, jest serialowa Wyspa i jaki jest cel jej istnienia?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone plecakami Enzo, firmy Campus. Bierzemy pod uwagę waszą pomysłowość, ale także i dowcip. Na wasze odpowiedzi czekamy do 29 kwietnia 2010 roku. Zwycięzców poinformujemy za pomocą wiadomości na facebook'u.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje