Lombard. Życie pod zastaw
Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 2491
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zadebiutowała w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz zobaczymy ją w popularnym serialu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wystąpiła gościnnie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Epizod z jej udziałem będzie można zobaczyć już 7 marca.


W Wrocławiu trwają zdjęcia do 14. sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw", który od siedmiu lat gości na antenie TV Puls. Twórcom nie można odmówić "nosa" do tematu. Akcja dzieje się bowiem we wrocławskim lombardzie, w którym bohaterowie zastawiają nie tylko drogocenne przedmioty, ale także powierzają pracownikom życiowe historie. 

Właściciel lokalu, Kazimierz, którego gra Zbigniew Buczkowski to człowiek empatyczny i serdeczny. Zawsze stara się zrozumieć drugiego człowieka i pochyla się nad problemami innych. "Kiedy dostałem scenariusz "Lombardu" pomyślałem - to jest projekt, w którym chcę zagrać. Spodobało mi się, że jest taki polski, ludzki i porusza wątki społeczne i obyczajowe. Cały czas coś się dzieje, nie ma monotonii, każdy odcinek jest o czymś innym. Lombard Kazimierza to miejsce, gdzie się pomaga potrzebującym" - powiedział aktor, odbierając Złotą Telekamerę "Tele Tygodnia".

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Kogo gra w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"?

Dobrym pomysłem stał się gościnny udział w produkcji znanych i lubianych osobowości świata show-biznesu. Tym razem do serialowego lombardu zawitała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, wcielając się w rolę Baśki. 

W niedzielę aktorka zadebiutowała na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W duecie z Kamilem Gwarą zatańczyła walca angielskiego do utworu "Angel" Sarah McLachlan.

"Ponieważ ostatnie lata dały mi w kość, chcę się bawić. Na parkiecie chciałabym odnaleźć odwagę, pewność siebie, bezpieczeństwo" - powiedziała ze łzami w oczach. "Wejdę w ten nowy etap w życiu tanecznym krokiem" - dodała aktorka.

Historia zaczyna się od tego, że w mieszkaniu Kaliny (Aleksandra Szwed) przecieka pralka. Naprawy podejmuje się Tanek (Tomasz Hajduk) licząc, że w tej sposób uda mu się zaskarbić sympatię Kaliny, która mu się podoba, ale robi to tak nieudolnie, że w konsekwencji zalewa sąsiadkę z dołu. W tych "dramatycznych" dla każdej pani domu okolicznościach poznają się Kalina i Baśka. Niedługo później Baśka przychodzi do lombardu po wisiorek z kamieniem księżycowym, który zobaczyła na stronie internetowej. Między kobietami zawiązuje się nić sympatii i zaufania. Kalina zwierza się Baśce ze swoich problemów, a ta angażuje się w sprawę porwania syna sąsiadki. 

723. odcinek "Lombard. Życie pod zastaw" już 7 marca o 19 w TV Puls.

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy