Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 365
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weronika Książkiewicz razy dwa...

Weronika Książkiewicz, którą pamiętamy chociażby z "Linii życia", jest teraz gwiazdą najnowszego filmu Sławomira Kryńskiego "Podejrzani zakochani". Artystka po raz pierwszy wcieliła się w dwie postaci w jednym filmie...

"Podejrzani zakochani" to komedia miłosno-kryminalna autorstwa reżysera takich hitów jak "To nie tak jak myślisz, kotku" oraz "Pokaż kotku, co masz w środku".

Kryński zawsze na planie filmowym gromadzi gwiazdy. Tym razem zagrali u niego, m.in. Sonia Bohosiewicz, Bartek Kasprzykowski, Rafał Królikowski oraz Weronika Książkiewicz, która wcieliła się w dwie postaci.

"Gram dwie postaci Ludkę i Simone. Są one zupełnie różne, tym bardziej było to dla mnie ciekawe wyzwanie aktorskie. Ludka jest bardzo żywiołowa, otwarta, spontaniczna. Natomiast Simone to osoba elegancka, o wiele bardziej powściągliwa" - mówi aktorka.

Reklama

"Scenariusz przeczytałam kilka razy. Mimo to, w momencie wejścia na plan, za każdym razem musiałam się zastanowić: chwileczkę, którą postać teraz gram? To wymagało poukładania sobie tej historii bardzo dokładnie w głowie. Na szczęście najlepiej miał to wszystko poukładane reżyser, więc gdy były jakiekolwiek wątpliwości, Sławek od razu wiedział, jak je wyjaśnić" - przyznała Książkiewicz.

Jednym z bohaterów filmu jest Albert (Bartek Kasprzykowski), który rozpaczliwie szuka miłości w sieci. Pewnego dnia w internecie trafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). "Internetowi kochankowie" dobrze wiedzą jak grać w tę grę... Ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta.

Spotkanie w realu jednak jest już bardziej krępujące. Albert i Barbara wpadają na ten sam pomysł. Wysyłają na randkę swoich zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). Wszystko idzie po ich myśli, dopóki nie trafiają wszyscy do hotelu, w którym grasuje szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów.

W wyniku wielu zabawnych, a zarazem przerażających zdarzeń, nie wiadomo już, kto jest podejrzany, a kto...zakochany.

Na rozwiązanie zagadki twórcy zapraszają do kin już od 25 stycznia.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz | Podejrzani zakochani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy