Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 351
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial, który łączy w pary

Niedawno zakończył się wakacyjny grill "Linii życia". Aktorzy, ekipa i pozostali goście doskonale bawili się na warszawskiej plaży. Kto wzbudził największą sensację?

Aleksander Mikołajczak zabawiał rozmową Annę Samusionek. Ale w tym nie było żadnej sensacji. Jakie plotki się potwierdziły?

Reklama

Serial, który łączy w pary?

Julia Pogrebińska i Tomek Ciachorowski przestali się już kryć ze swoimi uczuciami! Od razu widać, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Oboje na razie niewiele mówią o łączącym ich uczuciu, ale gesty i spojrzenia chyba nie kłamią...

To jednak nie koniec sensacji! Ostatnio mówi się, że na planie "Linii życia" kwitnie kolejna miłość - Weroniki Asińskiej i Pawła Przyborowskiego, którzy grają przyjaciół z liceum. Młodzi tego nie komentują, ale ich znajomi twierdzą, że coś między nimi iskrzy.

Jeszcze więcej emocji!

Czyżby romantyczne sceny w plenerach Trójmiasta zbliżały do siebie ludzi? To chyba dopiero początek romansów na planie. Wkrótce emocje będą jeszcze większe. Dalsze losy bohaterów serialu zaczniemy śledzić 5 września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje