Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 701
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Straci dla niej głowę!

We wrześniu Aleksandrę Hamkało zobaczymy ją w nowych odcinkach serialu "Lekarze". Sprawdź z nami, co lubi robić w wolnym czasie i gdzie ją będzie można spotkać latem.


Reklama

Swoje największe pasje aktorka opisuje w pierwszym poście na blogu: "Dwie dziedziny, które pożerają lwią część mojego wolnego czasu, o których mogę rozmawiać godzinami i angażują moje zmysły w sposób zdecydowanie dominujący. Dwie dziedziny zdolne całkowicie odkleić mnie od rzeczywistości i w których wciąż szukam nowych inspiracji - filmy i gotowanie".

Do każdego zrecenzowanego tytułu dołączony jest autorski przepis inspirowany obejrzanym dziełem. I tak dostajemy, jak na tacy wołowinę z rodzynkami i jabłkami razem z filmem "Święta krew" oraz jabłecznik z ogromem jabłek plus uczta dla oka w postaci "Berlin - Alexanderplatz". Smakowicie wygląda również pizza inspirowana czterema częściami "Obcego".

Filmowa pasja

Aktorka związała się z Portalem Filmowym na stałe, jako publicystka. - Dla mnie jako niedoświadczonego dziennikarza jest to duży zaszczyt, ponieważ mój blog sąsiaduje teraz z blogami filmowych znawców, których bardzo cenię i podziwiam. Dzięki temu zyskał również dodatkowe pole do rozwoju, pozyskiwania nowych czytelników - tłumaczy przeprowadzkę bloga.

Wakacje na planie

Jak na prawdziwego kinomaniaka przystało, Ola wybiera się w lipcu na festiwal filmowy we Wrocławiu. Resztę czasu spędza kręcąc nowe odcinki "Lekarzy".

- Basia jest ambitną i pracowitą dziewczyną, co zauważy i doceni ordynator Jasiński. Tym sposobem zostanie rezydentką w szpitalu w Toruniu - opowiada o granej przez siebie bohaterce. Efekty jej pracy zobaczymy już jesienią.

nhl

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze | seriale | Aleksandra Hamkało | blog Aleksandry Hamkało

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje