Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 717
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lekarze": Czyje to dziecko?!

Maks (Paweł Małaszyński) troskliwie zajmuje się ciężarną Olgą. Tymczasem do Torunia przyjeżdża jej mąż... Twierdzi, że to on jest ojcem dziecka i chce je wychowywać! Co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku "Lekarzy"? Sprawdźcie!


 

Kto jest ojcem?

Reklama

Do Torunia wraca po stażu w Stanach Zjednoczonych Łukasz Wilecki (Marcin Tyrol). Lekarza dziwi zamieszanie w życiu prywatnym Maksa. Nietaktownie pyta go o Alicję (Magdalena Różczka), a potem chce przeprosić, bo nie wiedział, że "lekarka z Somalii wrobiła go w dziecko".

Do szpitala w Toruniu przyjeżdża mąż Olgi - nie chce jej dać rozwodu - jest pewien, że to on jest ojcem dziecka. Kiedy dowiaduje się, że jego żona mieszka u Kellera składa jej niezapowiedzianą wizytę...

Alicja rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Niestety, w prywatnej klinice nie może się wykazać - operuje wyłącznie żylaki... Szymańska jest na skraju załamania, bierze każdy dyżur, by tylko nie myśleć o Maksie.

A jednak romans!

Basia (Aleksandra Hamkało) postanawia przeprosić Leona (Jacek Koman) za swoje nieprofesjonalne zachowanie. Ich rozmowa kończy się jednak kolejnym namiętnym pocałunkiem. Jasiński i młoda lekarka posuwają się o krok dalej i... lądują w łóżku!

Na gorącym uczynku nakrywa ich Beata (Agnieszka Więdłocha), która przyjeżdża do rodzinnego domu z Filipem (Andrzej Niemyt). Dziewczyna na jego prośbę zabrała go z ośrodka opieki społecznej. Leon zgadza się gościć Filipa pod swoim dachem, ale pod pewnym warunkiem... Beata będzie milczeć w sprawie jego romansu.

Szpitalne historie

Na oddział zostaje przyjęty 51-letni pracoholik. Początkowo Zbigniew Olecki (Cezary Kosiński) uważa, że przebywanie w szpitalu to strata czasu. Po traumatycznych wydarzeniach postanawia jednak zmienić swoje życie, zrezygnować z ciężkiej pracy i poświecić czas rodzinie.

Do Copernicusa trafia z bólami brzucha 25-letnia Bożena Ostrowska. Okazuje się, że pacjentka "wyhodowała" w żołądku bezoar - kulę utworzoną z włosów, które podgryzała. Kobieta żyje w stresie, ponieważ od dłuższego czasu musi ukrywać swój romans z szefem.

Danielowi (Wojciech Zieliński) nie udaje się przeprowadzić prostego zabiegu chirurgicznego. Orda jest załamany.

Dowiedz się więcej na temat: Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje