Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Drugi sezon "Lekarzy" już na wiosnę!

Duży sukces serialu "Lekarze" sprawił, że telewizja TVN zdecydowała się na jego kontynuację. Zrealizowano już drugi sezon, a do trzeciego pisane są scenariusze.


Reklama

Produkcja, która zadebiutowała na antenie z początkiem września gromadziła w każdy poniedziałek prawie 3 mln widzów. Pierwsza seria liczyła 13 odcinków i zakończyła się 26 listopada.

Widzowie poznali młodą, utalentowaną i ambitną chirurg - Alicję Szymańską, która w związku z zawodem miłosnym i zawodowym przeprowadziła się z Warszawy do Torunia, gdzie zaczęła pracę w miejskim szpitali Copernicus.

Tam nawiązała nowe przyjaźnie i poznała wspaniałych lekarzy oraz Maksa, który zawrócił jej w głowie. Szczęściu jednak przeszkadza Beata - była partnerka Maksa i jak się później okazuje, córka odnalezionego po latach ojca Alicji - Leona Jasińskiego, Ordynatora Oddziału Chirurgii w szpitalu w Toruniu.

Ojciec Alicji i Beaty choruje na raka wątroby. W kolejnej serii dowiemy się, że Szymańska będzie dawcą dla swojego ojca...

Główne role w serialu grają: Magdalena RóżczkaPaweł Małaszyński, a towarzyszą im m.in. Danuta Stenka, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Agnieszka Więdłocha, Marcin Perchuć i Piotr Polk.

"Lekarze" realizowani są w Toruniu, Warszawie i Sękocinie.

- Pod Warszawą w Sękocinie jest zbudowana wielka hala, w której stworzony jest szpital na potrzeby naszego serialu. Zdjęcia są też w Toruniu, który wcześniej nie był wykorzystany w telewizji. Bardzo się cieszę, że właśnie to miasto pokazujemy - powiedział w jednym z wywiadów Marcin Perchuć.

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu zakończyły się 20 listopada. Nowe odcinki "Lekarzy" pojawią się na antenie już w marcu 2013. W tej chwili trwają prace nad scenariuszami do trzeciego sezonu, którego realizacja ma rozpocząć się w kwietniu przyszłego roku.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje