Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy operacja się powiedzie?

Stan Leona (Jacek Koman) poprawił się na tyle, że można go już przygotowywać do operacji. Alicja (Magdalena Różczka) też zgłasza na oddział. Czy planowana operacja przebiegnie bez komplikacji? Zapraszamy na 15. odcinek "Lekarzy", a w nim...

Przyjaciele odwiedzają Alicję na oddziale. Maks (Paweł Małaszyński) stara się być z ukochaną tak często, jak tylko może. Beacie (Agnieszka Więdłocha) trudno się przełamać, lecz w końcu i ona rozmawia z siostrą przed zabiegiem.

Reklama

Zaczynają się operacje Leona i Alicji. Chirurgom udaje się wyciąć kawałek wątroby do przeszczepienia oraz usunąć chory organ Jasińskiego. Podczas zabiegu u Alicji dochodzi do poważnych komplikacji...

Tymczasem do szpitala trafia cierpiący na nowotwór trzustki Stefan Garczyński. Mimo wysiłku lekarzy, pacjent umiera. Zostawia jednak córce, której nie widział od 10 lat - od czasu rozwodu z żoną - listy oraz polisę opiewającą na wysoką sumę.

Dziewczyna jest zrozpaczona, że przez matkę nie miała żadnego kontaktu z ojcem. Na oddział zostaje też przywieziona młoda kobieta z bólami brzucha. Okazuje się, że pacjentka jest w 23. tygodniu ciąży.

Elżbieta (Danuta Stenka) musi stawić się na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej, która dotyczy jej odwołania. Zebranie kończy się dla niej bardzo pozytywnie: zostaje na stanowisku, szpital ma w końcu otrzymać dotację, a kopiący pod nią dołki radny Lis zostaje wyprowadzony z ratusza w kajdankach, ponieważ wychodzi na jaw, że przyjmował łapówki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje