Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Upadek dziecięcego aktora. Shaun Weiss wyjdzie na prostą?

​Wiele osób w dzieciństwie marzyło o wielkiej karierze i sławie. Niestety, marzenia nie zawsze dobrze się kończą. Dziecięce gwiazdy ekranów często ze szczytu spadają na samo dno. Części z nich po wielu trudach udaje się wyjść na prostą.

Rok temu media na całym świecie rozpisywały się na temat aresztowania dziecięcego gwiazdora Disneya. Fani nie mogli uwierzyć, że z policyjnych fotografii patrzy na nich Shaun Weiss, który w latach 90. był jednym z najpopularniejszych młodocianych aktorów swojego pokolenia.

Reklama

Popularność przyniósł mu natomiast film z 1992 roku pt. "Potężne Kaczory" opowiadający o dziecięcej drużynie hokeja. Obraz cieszył się tak dużą popularnością, że nakręcono aż trzy części. Weiss grał w każdej z nich. Później pojawił się w kilku produkcjach telewizyjnych oraz serialach. Ostatni raz na ekranie pojawił się w 2016 roku w filmie "Mad", ale zagrał tam mało znaczącą rolę.

Większość widzów pamięta aktora jako pulchnego i uroczego chłopca filmów o przygodach drużyny hokejowej. Niestety, po początkowym sukcesie, Weiss zaprzepaścił swoją szansę na filmową karierę. Z czasem nowe propozycje przestały spływać, a aktor zaczął topić smutki w używkach.

Jego sytuacja znacząco pogorszyła się w 2015 roku po śmierci ojca aktora. Shaun Weiss już praktycznie nie odstawiał butelki, uzależnił się od narkotyków i miał kłopoty z prawem. Za kratki trafił po raz pierwszy w 2017 r., kiedy został skazany za kradzież. W więzieniu miał spędzić 150 dni, jednak skończyło się tylko na 12. Pięć dni po wyjściu wpadł znowu - tym razem za posiadanie metamfetamıny. Problemy z prawem miał także w sierpniu 2018 roku, gdy aresztowano go za picie w miejscu publicznym.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje