Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tom Selleck wyda autobiografię. Książka trafi do księgarń w maju 2024 roku

Gwiazdor serialu "Magnum" szykuje dla swoich fanów nowy, tym razem literacki, projekt. Wydawnictwo Dey Street Books ogłosiło, że za kilka miesięcy ukaże się pamiętnik aktora. Na kartach książki zatytułowanej "You Never Know" 78-letni Selleck opowie o swoim burzliwym życiu, błyskotliwej karierze telewizyjnej oraz przyjaźni z takimi ikonami branży rozrywkowej, jak Frank Sinatra, Carol Burnett czy Sam Elliott.

Tom Selleck: Gwiazdor serialu "Magnum" wyda pamiętnik

W ostatnim czasie wiele gwiazd zdecydowało się na spisanie historii swojego życia. Autobiograficzne książki wydali niedawno m.in. Matthew Perry, Pamela Anderson, John Stamos, Jada Pinkett Smith oraz Britney Spears, której pamiętnik "The Woman In Me" jeszcze przed premierą wspiął się na szczyt listy bestsellerów. Do tego grona dołączył właśnie Tom Selleck. Słynny amerykański aktor, któremu sławę przyniosła rola prywatnego detektywa Thomasa Magnuma w serialu "Magnum", szykuje się do wydania pamiętnika.

Reklama

Jak ogłosiło właśnie wydawnictwo Dey Street Books, książka będzie nosić tytuł "You Never Know", a do księgarń trafi 7 maja 2024 roku.

"To zabawne, intymne i szczere wspomnienia jednego z najbardziej lubianych aktorów naszych czasów. W swoim charakterystycznym, bezpretensjonalnym stylu Selleck zabiera czytelników w niezwykłą podróż, dzieląc się niepublikowanymi dotąd anegdotami, a także opisując życiowe wzloty i upadki. Autor zdradza, jak udało mu się utrzymać życiową równowagę i ochronić prywatność rodziny. To świeże spojrzenie na ewoluującą branżę i zmieniający się świat" - brzmi oficjalny opis publikacji.

W swojej autobiografii 78-letni gwiazdor, który ma na koncie statuetkę Emmy, Złoty Glob i cztery nagrody People's Choice, opowie też o swojej przyjaźni z ikonami branży rozrywkowej - Frankiem Sinatrą, Carol Burnett czy Samem Elliottem. 

"Selleck pozwala zajrzeć czytelnikowi do wszystkich zakątków swojego życia - zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Z tej wypełnionej niepodrabialnym urokiem i autoironicznym humorem opowieści wyłania się portret człowieka, który wspiął się na szczyt, pozostając sobą" - reklamuje pamiętnik aktora Dey Street Books.

Tom Selleck prywatnie

Tom Selleck od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z koleżanką po fachu Jillie Mack. W sierpniu para obchodziła 36. rocznicę ślubu. W 1988 roku aktorzy powitali na świecie jedyną córkę Hannah Margaret i zamieszkali na ranczu w Kalifornii. Wcześniej aktor adoptował syna byłej żony Jacqueline Ray, 57-letniego obecnie Kevina. W jednym z wywiadów Selleck zdradził, że życie w blasku fleszy nigdy mu nie odpowiadało.

"Jestem facetem, który ceni prywatność i spokój. Zawsze zależało mi na tym, by uzyskać balans między pracą a czasem z rodziną. Bliscy są dla mnie najważniejsi" - powiedział w rozmowie z magazynem "People".

 

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tom Selleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy