Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 4921
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rafał Trzaskowski był dziecięcą gwiazdą serialu!

Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski jako ośmiolatek wystąpił w kultowej produkcji "Nasze podwórko". Jak wspomina pracę na planie? Sprawdźcie!

Rozbrykany chłopiec

Niewiele osób wie o tym, że Rafał Trzaskowski jako dziecko był... aktorem!

Reklama

Kandydat na prezydenta wcielił się w rolę rozrabiaki Tomka w serialu "Nasze podwórko". Partnerował takim gwiazdom jak Witold Pyrkosz, Laura Łącz czy Damian Damięcki.

Młody Trzaskowski pieniądze ze swojej pierwszej pracy (jak zdradził, były niewielkie) wydał na plastikowego flippera, dzięki któremu był gwiazdą wśród kolegów na swoim podwórku.

Nie dla niego kariera aktorska

Udział w "Naszym podwórku" był dla Trzaskowskiego pierwszą i ostatnią serialową przygodą. Z perspektywy czasu polityk nie wspomina jej dobrze:

"Praca na planie nie była zabawna. Wstawanie o szóstej rano, żmudne, długie zdjęcia, powtórki ujęć. Koszmar" - mówił po latach w wywiadzie dla "Dziennika Polskiego".

Dlatego, kiedy zachwyceni jego naturalnością na ekranie producenci "Akademii Pana Kleksa" w 1983 roku zaproponowali mu główną rolę, bez zastanowienia ją odrzucił! Koniec końców Adasiem Niezgódką został Adam Wronka.

Udział Trzaskowskiego w serialu konkurencja wykorzystała jako argument w negatywnej kampanii podczas wyborów na prezydenta Warszawy.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje