Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3683
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pomoc domowa": Niezapomniana Fran Drescher o "nowym związku"

Fran Dresher, czyli niezapomniana niania z "Pomocy domowej", zachwala... posiadanie przyjaciela z przywilejami. O ich relacji opowiedziała w wywiadzie.

"To, że jesteś singlem czy singielką, nie oznacza jeszcze, że musisz wieść życie pustelnika i być wierną życiu w celibacie" - powiedziała Fran Drescher w wywiadzie dla portalu Page Six.

Reklama

Następnie wyznała, że sama zachwala sobie relację, którą amerykanie nazywają friend with benefits, czyli przyjaciel oferujący dodatkowe korzyści.

Nie szczędziła też szczegółów tego, jak wyglądają jej kontakty z przyjacielem.

"Dobrze się rozumiemy, mamy rutynę - kontynuuje. Nie chodzimy na randki, nie chodzimy do restauracji. To co robimy, robimy dobrze".

"Odwiedza mnie, spędzamy razem czas, idziemy wykąpać się w jacuzzi, przygotowujemy jedzenie i oglądamy razem tenis lub jakiś film. Świetnie się nam rozmawia". 

Aktorka nie zdradziła nazwiska mężczyzny.

Fran Drescher była mężatką dwukrotnie. W wieku 15 lat Fran poznała swojego przyszłego męża Petera Marca Jacobsona. Wzięli ślub, gdy mieli po 21 lat (1979 r.). Ona była aktorką, a jej mąż scenarzystą i producentem.

W 1996 r. związek Fran i Petera zaczął się psuć. Aktorka wystąpiła o separację. Para rozwiodła się w 1999 roku, a Jacobson wyjawił, że jest gejem.

"Zaakceptowałam go bezwarunkowo. Miłość to miłość. Samo wyznanie nie zaskoczyło mnie. Kilka lat wcześniej przyznał mi się, że może być biseksualny. Nigdy jednak nie dał mi odczuć, że go nie pociągam. Mieliśmy udane życie seksualne. Nie ukrywam, że prawda zdjęła mi ciężar z serca i poczucie winy za odejście. Dziś jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Peter był przy mnie, gdy walczyłam z nowotworem macicy" - mówiła w wywiadach.

Od 2014 do 2016 roku była żoną doktora Shivy Ayyaduraiego.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje