Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Miodowe lata": Jak zmieniła się Alina z kultowego serialu Polsatu?

​Agnieszka Pilaszewska wciąż żyje w pamięci widzów jako Alina z serialu "Miodowe lata". Po pożegnaniu się z produkcją aktorka związana była z innymi popularnymi serialami. Zobaczcie, jak zmieniła się Alinka z kultowego serialu. Tekst powstał z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

Agnieszka Pilaszewska: Alina z "Miodowych lat"

Agnieszka Pilaszewska zdobyła popularność i zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli w serialu "Miodowe lata". Grana przez nią postać była uwielbiana przez publiczność, dlatego gdy aktorka pożegnała się z produkcją, wielu nie mogło się z tym pogodzić. Katarzyna Żak, która zastąpiła ją w serialu, nie została już tak ciepło przyjęta jako Alina Krawczyk.

Pilaszewska w następnych latach występowała w kolejnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, ciągle grała też w teatrze. Przez kilka lat związana była z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, a od 2005 roku jest aktorką tamtejszego Teatru Współczesnego.

Reklama

Agnieszka Pilaszewska: Co słychać u aktorki?

Ostatnio dawna gwiazda "Miodowych lat" rzadziej pojawia się na ekranach. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu "Na dobre i na złe". Pilaszewska skupiła się na innych przedsięwzięciach.

Poza aktorstwem zajmuje się bowiem także pisaniem scenariuszy. W ubiegłym roku do kin trafiła napisana przez nią historia "To musi być miłość". W filmie wystąpili m. in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. W tym roku na platformie Netflix zadebiutowała komedia "Gry rodzinne", do której Pilaszewska napisała scenariusz.

Aktorka zajmuje się również edukacją młodych osób - prowadzi kursy aktorskie.

Agnieszka Pilaszewska doskonale obeznana jest w świecie social mediów. Aktorka prowadzi własny profil na Instagramie, który śledzi ponad 18 tysięcy osób.

Agnieszka Pilaszewska ma 57 lat, w co jednak trudno uwierzyć, gdy patrzy się na jej najnowsze zdjęcia. Aktorka co jakiś czas eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, ale to, co pozostaje niezmienne - to jej uroda, wdzięk, talent aktorski i specyficzne poczucie humoru.

Tekst został przygotowany z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Pilaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy