Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 2615
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Zawadzka zapewnia, że będzie wspaniałą babcią!

Magdalena Zawadzka, czyli niezapomniana Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała", nie może się już doczekać chwili, gdy na świecie pojawi się pierwsze dziecko jej jedynego syna Jana Holoubka.


Reklama


Magdalena Zawadzka odlicza dni do narodzin wnuczki. Nowinę, że partnerka jej syna - Magdalena Różczka, czyli Alicja z "Lekarzy" - urodzi dziewczynkę, przyszła babcia obwieściła światu za pośrednictwem... tabloidu.

- Ponieważ ma się urodzić moja wnuczka, moim życzeniem jest, żeby to było zdrowe, najukochańsze na świecie dziecko, które będzie moją największą pociechą, poza synem - wyznała w rozmowie z jednym z dzienników.

Magdalena Zawadzka nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa. Podobno od dawna przygotowuje się do roli babci i liczy na to, że mama jej pierwszej wnuczki pozwoli, by mogła jak najczęściej zajmować się dzieckiem.

- Myślę, że będę wspaniałą babcią - mówi niezapomniana Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała".

Magdalena Zawadzka od początku kibicuje związkowi swego syna i gwiazdy "Lekarzy" (to właśnie na planie tego serialu wybuchło uczucie pomiędzy operatorem Janem Holoubkiem i wcielającą się w doktor Alicję Szymańską aktorką). Bardzo polubiła córkę Magdy Różczki - Wandę, a ukochaną syna pokochała jak własne dziecko. Żałuje, że jej mąż - zmarły w 2008 roku Gustaw Holoubek - nie doczekał chwili, gdy ich jedyny syn zostanie tatą.

Dziecko Magdaleny Różczki i Jana Holoubka przyjdzie na świat lada moment. Aktorka na razie zrezygnowała z pracy, ale - gdy urodzi się jej druga córeczka - nie zamierza robić sobie zbyt długiego urlopu macierzyńskiego. Wie przecież, że może liczyć na mamę swojego partnera i korzystać z jej pomocy zawsze, gdy sama nie będzie mogła zajmować się maluszkiem. Magdalena Zawadzka będzie zachwycona, mogąc opiekować się długo wyczekiwaną wnuczką...

 

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Zawadzka | Magda Różczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje