Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Karolina Korwin Piotrowska zwyzywała celebrytów od parszywców i morderców

Popularna dziennikarka, pisarka i prezenterka, która od lat piętnuje celebrytów i usiłuje im wpoić normy etyczne, a ostatnio walczy z hejtem, nie utrzymała nerwów na wodzy. Tych, którzy kwestionują pandemię, nazwała złymi, kłamliwymi ludźmi, parszywcami i mordercami.

Karolina Korwin Piotrowska znana jest z tego, że piętnuje sławne osoby, które - jej zdaniem - nie dbają o dobro społeczne. Ostatnio wzięła na celownik np. Violę Kołakowską i Edytę Górniak, które są sceptycznie nastawione do pandemii COVID-19. Na czarnej liście Korwin Piotrowskiej jest jednak więcej osób, czemu dała wyraz w najnowszym poście na Instagramie.

Odniosła się w nim do relacji ratownika medycznego, który - jak napisała - nie wstydzi się pokazać twarzy i "nie łże", więc dla niej jest "prawdziwym człowiekiem". Napadła przy tym na sławne osoby, które udostępniają w mediach społecznościowych inny materiał. Korwin Piotrowska nie wymieniła ich jednak z imienia i nazwiska. "Z pozdrowieniami dla skretyniałych celebrytów i celebrytek (...). Jesteście cholernymi parszywcami. Jesteście złymi i kłamliwymi ludźmi" - zagrzmiała. 

Reklama

Po czym, jak to ma w zwyczaju, przeszła do pouczania. "Wstyd mi za was. Zajmijcie tym, na czym się znacie, dietami, sprzedawaniem biednym i naiwnym ludziom patoproduktów, swoimi dupami, cyckami, ekshibicjonistycznym pokazywaniem swojego żyćka, rodziny, rodziny, dzieci, płodów czy psów z nielegalnych hodowli. W tym jesteście super i niech tak zostanie. Powtórzę za Yanek43 jesteście mordercami" (chodzi o popularnego blogera, który jest ratownikiem medycznym - red.). Osoby kwestionujące śmiertelne żniwo zarazy Korwin Piotrowska zachęciła do tego, by opuściły jej profil na Instagramie. "Foliarze wypier***ać z tego profilu. Nie piszcie do mnie, nie straszcie mnie, nie boję się was" - zaznaczyła.

Wspomniany przez Karolinę Korwin Piotrowską Yanek43 ma na YouTube kanał SORry, tu Yanek. Pod tytułem "Spowiedź ratownika medycznego" opublikował swoją odpowiedź na wcześniejszy filmik o tym samym tytule, wyprodukowany przez firmę byłego dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego. W materiale Sumlińskiego też występuje ratownik medyczny, który jednak nie pokazuje twarzy, co Karolina Korwin Piotrowska najwyraźniej uważa za dowód na to, że nie jest prawdziwym ratownikiem. Opowiada o testach na koronawirusa jednej z marek, które jego zdaniem są wadliwe. 

pba/ gra/

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje