Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jason David Frank: Podano okoliczności śmierci aktora. Popełnił samobójstwo

Parę dni temu media obiegła informacja, że Jason David Frank popełnił samobójstwo. Wówczas nie podano okoliczności śmierci. Teraz "TMZ" donosi, że 49-letni aktor został znaleziony w łazience hotelowej w Teksasie.

Jason David Frank popularność zyskał dzięki roli Tommy'ego Olivera - jednego z tytułowych bohaterów serialu "Power Rangers". Najpierw wcielał się w postać Zielonego Wojownika, później - Białego Rangersa i jednocześnie przywódcę grupy młodych bojowników, którzy stawiali czoła wrogom zagrażającym Ziemi. Frank wystąpił w trzech sezonach produkcji, czyli 123 odcinkach. 

Do tej roli jednak powracał wielokrotnie w innych produkcjach z tego uniwersum - pojawił się w takich produkcjach jak "Wild Force", "Turbo", "Ninja Steel", "HyperForce" czy kinowej wersji "Power Rangers" z 2017 roku.

Reklama

Jason David Frank: Aktor popełnił samobójstwo

Jak podaje serwis TMZ, 20 listopada 2022 Jason David Frank roku popełnił samobójstwo. Informacje potwierdziła rodzina aktora.

W chwili śmierci Jason David Frank miał 49 lat.

James David Frank: Okoliczności śmierci aktora

Jak dowiedziało się "TMZ", kilka godzin przed śmiercią, Jason i jego żona Tammie zameldowali się w hotelu w Teksasie. Para była w trakcie rozwodu i postanowili wziąć oddzielne pokoje. W pewnym momencie małżonkowie pokłócili się w pokoju Tammie. Ponoć wezwano personel, aby załagodzić sytuację i dopiero wtedy para się uspokoiła.

Źródło "TMZ" podaje, że kolejna kłótnia wybuchła wieczorem lub już nad ranem. Aktor zamknął się w swoim pokoju, a zaniepokojona Tammie wezwała policję około 5 rano. Jason David Frank został znaleziony w łazience, gdzie się powiesił.

Czytaj więcej: "Nie z tego świata": Nicki Aycox nie żyje. Miała 47 lat

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jason David Frank | Power Rangers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy