Nie z tego świata Supernatural

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 226
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nie z tego świata": Nicki Aycox nie żyje. Miała 47 lat

Nicki Aycox, aktorka najbardziej znana z roli Meg Masters w serialu "Nie z tego świata", zmarła 16 listopada w wieku 47 lat. Przyczyna i okoliczności zgonu nie są znane, lecz wiadomo, że aktorka chorowała na białaczkę.

Nicki Ayxoc nie żyje

Szwagierka Aycox, Susan Raab Ceklosky, potwierdziła wiadomość o jej śmierci w mediach społecznościowych. Przyczyna nie została ujawniona, ale ponad rok temu u aktorki zdiagnozowano białaczkę. 

"Zdecydowanie była wojowniczką i wszyscy, którzy ją znali, kochali ją" – powiedziała Ceklosky.

Twórca serialu "Nie z tego świata" i "The Boys", Eric Kripke był poruszony, gdy usłyszał o odejściu Aycox. 

"Było mi bardzo przykro, kiedy usłyszałem, że wielka Nicki Aycox umarła. Odeszła zbyt młodo. Była rozkoszna i dostarczała nam mieszankę emocji. Raz była jak miód innym razem jak jad. Podziwiam, jak sprawiała, że zwykłe słowa, stawały się legendarne" - czytamy.

Reklama

Nicki Aycox: Kariera

Nicki Aycox urodziła się 26 maja 1975 roku. Była najbardziej znana z postaci Meg Masters, w którą wcielała się w pierwszym i czwartym sezonie "Nie z tego świata". 

Aktorka wystąpiła także w takich produkcjach jak:  "Z Archiwum X", "Ally McBeal", "Ktoś całkiem obcy", "Prześladowana 2". Jej ostatnim występem była rola w filmie z 2014 roku - "Czas zbrodni". 

W ostatnich latach Aycox zyskała zwolenników dzięki swojej stronie poświęconej zdrowemu odżywianiu i wegańskiemu stylowi życia "Cashews and Olives". Była aktorka regularnie udostępniała w mediach społecznościowych informacje o swojej walce z białaczką, którą zdiagnozowali u niej w 2020 roku.

Czytaj więcej: Jason David Frank nie żyje! Gwiazdor "Power Rangers" popełnił samobójstwo

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy