Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jan serce": Kazimierz Kaczor długo czekał na miłość swojego życia

Kazimierz Kaczor, czyli niezapomniany Jan Serce w kultowego serialu "Jan Serce" i Leon Kuraś z legendarnych "Polskich dróg", nie kryje, że dopiero trzecia żona uczyniła go naprawdę szczęśliwym. - Bożena jest miłością mojego życia - mówi. W przyszłym roku aktor i jego ukochana świętować będą srebrne gody!

Zanim Kazimierz Kaczor spotkał kobietę, u boku której do dziś - już od 25 lat - idzie przez życie, nie miał szczęścia w miłości.

Reklama

Pierwszą żonę, Annę, poznał, gdy był bardzo młody i zaczynał dopiero stawiać swe pierwsze kroki w zawodzie. Ich drogi szybko jednak się rozeszły. Drugie małżeństwo, z Joanną Chlebowicz, również nie przetrwało próby czasu...

Szczęście uśmiechnęło się do Kazimierza Kaczora dopiero, kiedy zbliżał się do czterdziestki. W 1980 roku spotkał na Mazurach Bożenę Michalską. Od razu wpadli sobie w oko, ale wtedy jeszcze nie przypuszczali, że kiedyś - a dokładnie 14 lat później - staną na ślubnym kobiercu.

Po wakacjach każde z nich wróciło do swoich obowiązków. Kilka miesięcy później nieoczekiwanie wpadli na siebie na planie "Jana Serce".

On wcielał się w nim w tytułowego bohatera, ona - absolwentka łódzkiego studium zawodowego organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej - pracowała na planie w charakterze asystentki reżysera (zagrała też epizod w odcinku zatytułowanym "Mgiełka"). Uznali, że skoro los znów skrzyżował ich drogi, to są sobie po prostu przeznaczeni.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje