Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9407
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jan Mayzel nie żyje. Mąż Zofii Merle grał w "Zmiennikach", "Alternatywach 4" i "Misiu"

Jan Mayzel nie żyje. Media obiegła wieść o śmierci aktora znanego z takich produkcji jak "Miś", "Alternatywy 4" i "Zmiennicy". Był mężem aktorki Zofii Merle. Przyjaciele Mayzela są poruszeni stratą i żegnają 91-latka.

Jan Mayzel nie żyje

Czwartek 30 grudnia był smutnym dniem dla miłośników polskiego kina. Tego dnia zmarł Jan Mayzel, który był ikoną polskiej kinematografii. Możemy pamiętać go z legendarnych produkcji komediowych - "Miś", "Alternatywy 4" i "Zmiennicy". Fani seriali mogą kojarzyć go z popularnej produkcji telewizyjnej "Na dobre i na złe", w której występował przez dekadę. Poza ekranem Mayzel spełniał się także jako aktor teatralny. Aktor zmarł w wieku 91 lat. Informację o jego śmierci przekazała za pośrednictwem Facebooka Izabella Olejnik.

Odejście aktora dotknęło Remigiusza Grzelę, który za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył wyrazy współczucia owdowiałej Zofii Merle.

Reklama

Zofia Merle była drugą żoną Jana Mayzela. Jego pierwszą wybranką została Zofia Kucówna.

Zobacz też: "Klub szalonych dziewic": Kontrowersyjny serial oburzył widzów!

Rodzinne tragedie Zofii Merle i Jana Mayzela

Los nie oszczędzał Zofii Merle i Jana Mayzela. W 2013 roku aktorska para przeżyła ogromną tragedię. Na raka zmarł ich jedyny syn, Marcin Mayzel. Od tamtej pory aktorka zniknęła z salonów. 83-latka jak ognia unika mediów.Jan Mayzel również bardzo przeżył śmierć swojego dziecka. Mimo to kontynuował pracę. W 2017 roku pojawił się w "Ostatnim garniturze", a trzy lata później wystąpił w roli prałata Chełmickiego w filmie "Zieja".


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy