Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Facundo Arana: Bożyszcze nastolatek po latach! Co stało się z Ivo ze "Zbuntowanego anioła"?

Jak potoczyły się losy aktora, który niegdyś skradł serca polskich fanek? Nie uwierzycie, jak się zmienił!

Facundo Arano: Bożyszcze nastolatek ze "Zbuntowanego anioła"

Facundo Arana po raz pierwszy na ekranie pojawił się w "Alta comedia", jednak skradł serca fanek dopiero w telenoweli, która od lat należ do najpopularniejszych produkcji z tego gatunku w Polsce. Chociaż rola Ivo w "Zbuntowanym aniele" nie była debiutem aktorskim Arany,  to przyniosła mu największą popularność. Z partnerującą mu Natalią Oreiro szybko stali się jedną z najpopularniejszych telewizyjnych par, a ich samych połączyła przyjaźń. Przez lata wystąpili razem aż w czterech produkcjach.

Facundo Arana: Kariera

Facundo Arana grywał głównie w serialach i ma na swoim koncie kilka nagród. Został doceniony za podwójną rolę Yago Valdeza i Fabio Sirenio w "Yago, pasión morena". Za postać Tomása w "099 Central" odebrał nagrodę Martina Fierro. Wartym odnotowania jest równie jego występ w produkcji "Noche y día". Od czasu do czasu występował na deskach teatru, jednak z biegiem lat grywał coraz mniej.

Reklama

Facundo Arana: Nie tylko aktor

Obecnie spełnia się poza sceną i planem filmowym - jako ojciec, muzyk (w 2018 roku na rynku pojawił się jego album "Salir a tocar"). Arana uwielbia sporty ekstremalne, angażuje się społecznie (m.in. brał udział w jednej z kampanii UNICEF) i zdobywa górskie szczyty - zdobył Aconcaguę - najwyższy szczyt Ameryki Południowej (6960 m n.p.m.) w Argentynie. Prywatnie jest ojcem trójki dzieci, a rodzinnym zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie.

Zobacz też:

"Szadź": Powstanie czwarty sezon hitu z Maciejem Stuhrem

"The Perfect Couple": Powstaje kryminalny miniserial dla Netfliksa. O czym będzie?

Disney+: Nagradzane seriale i nowa wersja przygód Piotrusia Pana         

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zbuntowany anioł | Facundo Arana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy