Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3965
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emilia Krakowska świętuje 80. urodziny i wzywa do... obalenia rządu RP!

​Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z serialu "Chłopi", za kilka dni (20 lutego) świętować będzie swe 80. urodziny. Aktorka znana jest nie tylko z mnóstwa wybitnych ról, ale też z... niewyparzonego języka. Jej znajomi wiedzą, że zawsze mówi to, co myśli. Ostatnio publicznie wzywała do obalenia rządu Rzeczpospolitej Polskiej!

Emilia Krakowska, która jako Jagna w "Chłopach" doświadczyła wywiezienia na taczkach (słynna scena przeszła do historii polskich seriali), nie kryje, że uważa, iż taczki to najlepszy środek transportu dla... polityków, którzy nadużywają władzy dla celów osobistych. Kilka dni temu aktorka publicznie nawoływała do zamachu stanu - przekonywała jedną z posłanek, że cały rząd Rzeczpospolitej Polskiej powinien zostać wywieziony na taczkach!

Reklama

- Oni muszą odejść - takimi słowami, według relacji naocznych świadków, Emilia Krakowska zwróciła się do posłanki partii opozycyjnej, którą spotkała w pociągu.

Zdarzenie opisał dziennikarz jednego z portali, który przypadkiem był w tym samym przedziale, którym podróżowały aktorka i posłanka.

Emilia Krakowska nie kryła ponoć swej niechęci do partii rządzącej i wyraziła to bardzo dosłownie. - Odsuńcie ich od władzy, zatrzymajcie tych szaleńców, przywróćcie normalność - miała powiedzieć wiceprzewodniczącej Klubu Parlamentarnego Koalicja Obywatelska, Katarzynie Lubnauer.

Z relacji świadków wynika, że aktorka była rozemocjonowana i krzyczała...

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje