Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dynastia": Mistrzyni złych wyborów

Heather Locklear, kiedyś gwiazda „Dynastii”, należała do grona ulubienic małego ekranu. Niestety, dziś media piszą o niej jedynie w kontekście kolejnych skandali.

Niewątpliwie zła passa aktorki rozpoczęła się w lutym 2006 r., kiedy to wystąpiła o rozwód ze swoim drugim mężem, Richim Samborą (1994-2006 r.). Powód? Romans gitarzysty z przyjaciółką żony, Denise Richards.

Reklama

Zawodowo też nie było lepiej - od wiosny, gdy jej serial "Port lotniczy LAX" zdjęto z anteny, kolejne ważniejsze oferty przestały napływać.

W kwietniu 2007 r. uprawomocnił się rozwód Locklear. Miesiąc później Heather rozpoczęła romans z ekskolegą z planu "Melrose Place", Jackiem Wagnerem. Szybko stali się nierozłączni.

Wydawało się, że aktorka odzyskała spokój i znalazła szczęście. Nic bardziej mylnego.

W marcu 2008 r. pogotowie dostało wezwanie do usiłującej popełnić samobójstwo Locklear. Co prawda, posłani sanitariusze zastali gwiazdę w bardzo dobrym stanie, ale na jaw wyszły jej problemy psychiczne - depresja i stany lękowe. Latem Heather zgłosiła się po fachową pomoc do kliniki w L.A.

Ta jednak okazała się niewystarczająca, bo już we wrześniu aktorka została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu i leków psychotropowych. Wagner dzielnie wspierał ukochaną, która z jego pomocą zdawała się wychodzić na prostą.

W sierpniu 2011 r. para ogłosiła zaręczyny. A te potrwały do... listopada. Nowy Rok aktorka rozpoczynała ponownie na odwyku.

12 stycznia jej siostra wezwała pogotowie, po tym jak przedawkowała Xanax i popiła go alkoholem. Wiosną 2012 r. Heather zaczęła pokazywać się u boku chirurga plastycznego Marca Manniego.

W jej życiu na nowo zapanował względny spokój. Wszyscy czekali na zaręczyny, kiedy po trzech latach (maj 2016 r.) Manni zakończył ich związek. Na początku tego roku Heather po świątecznym załamaniu zgłosiła się znów na odwyk. Tam spotkała swoją licealną miłość, Chrisa Heissera.

Odwyk opuścili już jako para, a bliscy aktorki zaczęli drżeć z niepokoju. Heisser bowiem ma swoje za uszami, m.in. więzienie, do którego trafił za oszustwa finansowe. Jakby tego było mało, wyszło też na jaw, że Chris jednocześnie spotyka się także ze swoją byłą.

Heather jednak nie wydawała się tym przejmować.

- Jest ślepo zakochana i nie widzi, jak niszczy jej życie - twierdzili bliscy.

We wrześniu wszystko wskazywało na to, że ich modlitwy zostały wysłuchane. Po powrocie ze szpitala po wypadku drogowym (tym razem bez udziału używek) Locklear urządziła ukochanemu awanturę, podczas której doszło do rękoczynów.

- Zachowywała się jak wariatka. Rzucała w niego rzeczami, a potem zaczęła go drapać i kopać - mówili świadkowie awantury.

Koniec? Nic bardziej mylnego.

Kilka dni później, w dniu swoich 55. urodzin, Heather zgodziła się zostać panią Heisser.

I patrząc na spontaniczne decyzje aktorki, niewykluczone, że wkrótce po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama