Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dynastia": Joan Collins wciąż młoda?

Pdobno to diamenty są wieczne, ale patrząc na Joan Collins, można odnieść wrażenie, że to właśnie ona odkryła tajemnicę nieśmiertelności.


Reklama

82-letnia aktorka nie tylko nie zamierza wycofać się z życia publicznego, ale także nie zwalnia tempa. Ostatnio serialowa Alexis z "Dynastii" wystąpiła gościnnie w nowym amerykańskim reality show zatytułowanym "Queens of Drama".

Do wzięcia udziału zaproszonych zostało sześć gwiazd znanych przede wszystkim z tasiemcowych seriali i oper mydlanych, m.in. Hunter Tylo ("Moda na sukces"), Vanessa Marcil ("Beverly Hills 90210") i Lindsay Hartley ("Wszystkie moje dzieci"). Na program złoży się dziesięć odcinków, w czasie których można będzie śledzić wzajemne relacje między bohaterkami. Nie obędzie więc bez kłótni, wzajemnych pretensji, a nawet... rękoczynów.

Chyba jest więc rzeczą oczywistą, że w takiej produkcji nie mogło zabraknąć podstępnej i na wskroś złej Alexis... Ale Joan Collins nie samymi rolami żyje. Okazuje się, że aktorka od bardzo wielu lat prowadzi działalność charytatywną. I właśnie w uznaniu jej zasług na tym polu książę Karol uhonorował ją tytułem Damy Imperium Brytyjskiego.

Podczas wzruszającej uroczystości, która odbyła się w pałacu Buckingham, aktorce towarzyszyli córka Tara Newley, syn Alexander Newley oraz młodszy od Joan o 33 lata mąż Percy Gibson. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze odznaczenie, jakie otrzymała Collins. W 1997 roku królowa brytyjska Elżbieta II zawiesiła na jej szyi Order Imperium Brytyjskiego, przyznawany obywatelom brytyjskim, którzy przyczynili się do rozsławienia Wielkiej Brytanii na całym świecie.

Jak widać, upływające lata w żaden sposób nie odebrały aktorce apetytu na życie. Tylko pozazdrościć!

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje