Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 3687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Daleko od szosy": Pamiętacie Leszka Góreckiego? Krzysztof Stroiński szczerze go nie znosi!

Krzysztof Stroiński, czyli niezapomniany Leszek Górecki z "Daleko od szosy", nie lubi wracać wspomnieniami do czasów, gdy grał w jednym najpopularniejszych polskich seriali. Twierdzi, że popularność, którą przyniosła mu rola Leszka, zaszkodziła jego karierze!

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Stroiński szczerze nie znosi Leszka Góreckiego - bohatera "Daleko od szosy" - i dlatego nigdy nie chciał i wciąż nie chce o nim rozmawiać z dziennikarzami, a pytany o niego, natychmiast zmienia temat.

Reklama

- Ta rola dała mi sympatię widzów i rozpoznawalność, ale straciłem przez nią kontakt z filmem i miałem długą przerwę - twierdzi.

Kiedy TVP rozpoczęła emisję "Daleko od szosy", Krzysztof Stroiński miał 26 lat.

- W tamtych czasach seriali robiło się niewiele, więc ten gatunek nadawał się do krytykowania, zwłaszcza jeżeli dotyczył sytuacji robotniczo-chłopskiej i niewygodnych społecznie aspiracji... To paradoksalnie okazało się siłą tego serialu. Ludzie czekali na kolejne odcinki. Widzowie z tamtych lat starzeją się razem ze mną i rozpoznają mnie mimo zmiany aparycji. To miłe... - wyznał w jednym ze swych nielicznych wywiadów.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje