Reklama

Anna Dymna i Tomasz Stockinger mieli romans?! Nie udawali scen miłosnych!

Film "Znachor" Jerzego Hoffmana na podstawie powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza okazał się nieoczekiwanym hitem i choć krytycy nie szczędzili ostrych słów pod adresem twórców, to publiczność po prostu szturmowała kina, kiedy film w 1982 r. trafił na ekrany. Po latach okazało się, że chemia pomiędzy Leszkiem Czyńskim (Tomasz Stockinger) i Marią (Anna Dymna) była równie dobra poza planem filmowym.

Tomasz Stockinger i Anna Dymna poznali się na planie filmu "Znachor"

Tomasz Stockinger poznał Annę Dymną na planie filmu "Znachor". Kiedy w 1981 roku Jerzy Hoffman zaproponował aktorowi udział w "Znachorze", ten bardzo się ucieszył... Nie dość bowiem, że dostał rolę hrabiego Leszka Czyńskiego niespodziewanie, bo głównym kandydatem do niej był nieprawdopodobnie wtedy popularny Daniel Olbrychski (ten odmówił Hoffmanowi, tłumacząc się brakiem czasu), to w dodatku miał zagrać u boku Anny Dymnej, która była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

Anna Dymna była dodatkowym "bonusem"

Kiedy spotkali się po raz pierwszy Tomasz Stockinger miał 25 lat, Anna Dymna - 29. Trzy lata wcześniej Tomasz Stockinger ukończył warszawską szkołę teatralną. Miał już na swoim koncie role m.in. w serialach "Dom" i "07 zgłoś się", a występ w filmie Hoffmana miał otworzyć mu drzwi do wielkiej kariery. Praca z Anną Dymną miała być dodatkowym "bonusem".

Reklama

Po latach w wywiadzie z magazynem "Show" Tomasz Stockinger wyznał, że granie na planie wraz z Anną Dymną nie było dla niego problemem. Chemia między nimi przyszła naturalnie, podobali się sobie, nie musieli udawać przed kamerami, a nawet wykorzystywali sytuację, aby się poprzytulać.

Zobacz też: "Skazana": Aleksandra Adamska zaskoczyła wyznaniem!

"Naprawdę się sobie podobaliśmy"

Tomasz Stockinger mówił:

Wzajemna fascynacja zakończyła się w momencie, kiedy padł ostatni klaps na planie.

Kiedy pojawiły się plany nakręcenia kontynuacji "Znachora" Tomasz Stockinger nie krył, że z chęcią pojawił się w tej produkcji gościnnie.

Gwiazdor "Klanu" wiele razy wspierał Fundację Anny Dymnej oraz organizowany przez nią w Krakowie Festiwal Zaczarowanej Piosenki, a kiedy zachorował na serce - ona jako pierwsza zaoferowała mu pomoc i... kontakt do najlepszych polskich kardiochirurgów.

Zobacz więcej:

Mieczysław Stoor: Niewyjaśniona śmierć aktora

"Układ": Dramatyczne śledztwo, szantaż i namiętności! Gdzie i kiedy oglądać?

Jennifer Aniston dementuje plotki o romansie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger | Anna Dymna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje