Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6436
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Alina Janowska i Tadeusz Pluciński: Byli zakochani do szaleństwa. Poróżniła ich... sztuczna szczęka!

Zanim w 1970 roku - dokładnie pół wieku temu - Alina Janowska i Tadeusz Pluciński spotkali się na planie serialu "Podróż za jeden uśmiech", mieli za sobą burzliwy romans, który o mały włos nie zakończył się ślubem! Gdyby nie to, że pokłócili się o... złote zęby ze sztucznej szczęki babci aktora, z pewnością zostaliby mężem i żoną!

Był 1945 rok, gdy Alina Janowska - 22-letnia wtedy uczennica łódzkiej Szkoły Tańca Artystycznego Janiny Mieczyńskiej - zobaczyła na dworcu w Koluszkach uderzająco urodziwego młodzieńca, młodszego od niej o trzy lata Tadeusza Plucińskiego. Po latach aktorka wspominała, że chłopak wydał się jej ideałem piękności...

Reklama

- Nigdy dotąd sobie nie wyobrażałam, że facet może tak wyglądać. Miał na sobie brązowy skórzany płaszcz i takąż pilotkę. Stałam jak zaczarowana, wpatrując się w niego - wyznała na łamach książki "Jam jest Alina czyli Janowska story", opowiadając o swym pierwszym spotkaniu z Tadeuszem Plucińskim, który wkrótce potem miał zostać jej... narzeczonym.

Tadeusz Pluciński akurat wrócił po wojnie do rodzinnej Łodzi, by rozpocząć studia prawnicze, ale studiowanie na "poważnej" uczelni wcale nie było jego marzeniem. Myślał tylko o tym, by uprawiać sport i mieć liczne grono wielbicielek. Alinę Janowską, która wypatrzyła go w Koluszkach, poznał dopiero rok później na basenie. Po prostu wpadła mu w oko...

- Przez basen, na który codziennie chodziłem z kolegami, przewijało się mnóstwo dziewczyn. Spodobała mi się jedna - wysportowana, twarda, bardzo atrakcyjna. Dowiedziałem się, że jest tancerką i pracuje w teatrze - tak aktor wspominał początki swej fascynacji Aliną Janowską.

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych- kliknij i sprawdź 

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś!  Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link GRAM o duże pieniądze już teraz! 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje