Reklama

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Jak potoczyły się ich losy? Są razem od 17 lat

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski poznali się w trakcie realizacji filmu „Pierwszy milion”. Jednak ich związek zaczął się znacznie później, wtedy, podczas prac na planie, nawet nie myśleli o tym, aby być razem. Jak potoczyły się ich losy?

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski

Agnieszka Warchulska jest znana szerokiej publiczności jako Alicja Schmidt ze sztandarowej produkcji TVPP2, czyli "M jak miłość". Po czterech latach, mimo sympatii widzów, scenarzyści zdecydowali o wypisaniu jej postaci z serialu. Debiutem aktorskim aktorki była rola w "Cwale", filmie Krzysztofa Zanussiego z 1995 roku. Później pojawiła się zarówno na małym i dużym ekranie - wystąpiła m.in. w serialach "Sława i chwała", "Pierwszy milion", "Na Wspólnej", "Tak czy nie", "Przystań", "Na krawędzi", "Diagnoza". Widzowie mogli zobaczyć ją także w filmach "Szelest", "Wieża", "Mleko", "Powrót", "365 dni".

Reklama

Przemysław Sadowski od lat pojawia się na dużym i małym ekranie, czy na deskach teatrów. Telewizyjny widzowie na pewno pamiętają jego role w takich serialach jak "Za marzenia", "Przyjaciółki", "Na krawędzi", "Londyńczycy", "Echo serca", "Magda M.", "Determinator". Jesienią br. zobaczymy go w "Recepturze".

Uczucie "dopadło ich" przy okazji pracy nad jedną ze sztuk wystawianych na deskach Teatru Prezentacje. O tym przełomie Przemysław Sadowski opowiadał na łamach magazynu "VIP":

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Trudne chwile

Jednak droga do szczęścia nie była dla nich prosta. Przez lata Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski stanęli przed wieloma wyzwaniami oraz pokonali wiele przeciwności i problemów.

Swego czasu w rozmowie z "Galą" Agnieszka Warchulska mówiła:

Jako aktorskie małżeństwo rozumieją się doskonale, jednak nie oznacza to, że ich zawód nie wpływa na ich związek. Muszą pogodzić życie prywatne z zawodowym, zobowiązaniami czy szansą zagrania w dobrze zapowiadającej się produkcji czy programie, w którym udział sprawia im po prostu frajdę.

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski: Najważniejsza jest prywatność

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski nie lubią blichtru polskiego show-biznesu i cenią sobie swoją prywatność. Nie rozmawiają publicznie o dzieciach, nie pokazują domu. Czasami podzielą się w mediach społecznościowych sympatycznym zdjęciem, ale bez prób sprzedania swojego życia prywatnego. Robią wszystko na własnych zasadach. Są małżeństwem od 17 lat (pobrali się w 2004 roku).

Zobacz więcej:

Filip Łobodziński nie pogodził się ze śmiercią córki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje