Reklama

Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 4679
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"07 zgłoś się": Kobiety Borewicza

Podobno po zobaczeniu kilku pierwszych odcinków serialu, mama reżysera Krzysztofa Szmagiera wypaliła: "Krzysiu, ładnie to wszystko zrobiłeś, tylko dlaczego ten twój bohater jest takim seksualnym domokrążcą?". I faktycznie, można było odnieść wrażenie, że porucznik jest niczym łowca, wciąż polujący na nowe "ofiary". Zobaczcie, ile ich było!

Mimo że od premiery 1. odcinka "07 zgłoś się" minęły już 44 lata, serial z Bronisławem Cieślakiem wciąż cieszy się ogromną popularnością i wciąż wzbudza wielkie emocje. Fani porucznika Borewicza doskonale znają wszystkie jego przygody i wiedzą wszystko o... kobietach, którymi się otaczał, a w które wcieliły się przed laty najpopularniejsze polskie aktorki.

Reklama

Wśród kochanek porucznika znalazły się takie gwiazdy jak Grażyna Szapołowska, Grażyna Barszczewska czy Laura Łącz, a sceny z roznegliżowanymi aktorkami stały się jednym z największych atutów produkcji i jego znakiem rozpoznawczym!

"Był szorstkim facetem o gołębim sercu. To podobało się kobietom" - tak wyjaśniała uległość wobec porucznika Danuta Kowalska, która w serialu wcieliła się w jedną z dziewczyn "07".

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje