Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta Żmuda Trzebiatowska ostro o tipsach! "Czuję się jak kaleka"

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli gwiazda serialu "Kuchnia", rozpoczęła właśnie pracę na planie szwedzkiego filmu. Do nowej roli musiała się odpowiednio przygotować i nie chodzi tu tylko o przygotowanie mentalne. Aktorka opuściła niedawno salon kosmetyczny z przyprawionymi sztucznymi paznokciami, które będą jej towarzyszyć w najbliższych dniach. Trzebiatowskiej nie do końca tipsy przypadły do gustu, o czym opowiedziała fanom na swoim InstaStories.

Marta Żmuda Trzebiatowska o tipsach

"To jest dla mnie takie ciało obce. Generalnie, zawsze mam krótkie paznokcie. A jeszcze odkąd są w moim życiu dzieci... Na szczęście mam chwilę na to, żeby się z tym oswoić. I żeby być wiarygodną z tym ciałem obcym" - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska w relacji na InstaStories po wyjściu z jednego z warszawskim salonów urody.

"Mam wrażenie, że od razu iloraz inteligencji jest dużo niższy, nie obrażając nikogo. Czuję się co najmniej dziwnie z takimi szponami. Czuję się przede wszystkim jak kaleka. Nic nie mogę robić. Wszystko sprawia mi trudność" - opowiada aktorka.

Reklama

Nowe projekty zawodowe

Tipsy nie są jednak gwiazdy kaprysem. To wymóg związany z jej nową kreacją w pewnym szwedzkim filmie, którego tytułu nie zdradziła. Swoją rolę określa jako niedużą, ale znaczącą dla fabuły. "Ten tekst wbił mnie w fotel. Kocham takie kameralne, intymne kino. Trzymajcie za nas kciuki, by udało nam się opowiedzieć Wam tę historię tak, jak zobaczyłam to oczyma wyobraźni" - napisała kilka dni temu na Instagramie. Film zaliczyła do kina drogi.

Aktorka jest również w trakcie przygotowań do drugiego sezonu polsatowskiego serialu "Kuchnia", którego akcja rozgrywa się na zapleczu dwóch konkurujących ze sobą restauracji. Szefową kuchni jednej z nich jest postać portretowana przez Żmudę Trzebiatowską. (PAP Life)

ag/ moc/

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy