Kuchnia
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 118
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kuchnia": Krzysztof Ibisz wystąpi w serialu!

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05 w Polsacie kolejne dwa odcinki serialu „Kuchnia”! Gościnnie na ekranie zobaczymy Osobowość Polsatu - prezentera Krzysztofa Ibisza.

W ósmym odcinku serialu "Kuchnia" (emisja 20:35) zagra Krzysztof Ibisz. Wcieli się w postać prowadzącego kulinarny show telewizyjny, w którym udział wezmą Szef Kuchni restauracji "Claude Monet" oraz Helena Szparaga z restauracji "Arcobaleno". Jak zakończy się ten pojedynek? Odpowiedź w tę sobotę w Polsacie.

"Kuchnia": Odcinek 7

Krzysiek (Kamil Piotrowski) proponuje Maksowi (Patryk Cebulski), aby z nim zamieszkał. Tego samego dnia Natka (Paulina Lasota) zostaje wyrzucona z mieszkania przez właścicielkę. Krzysiek również ją zaprasza do wspólnego zamieszkania. Po oparzeniu języka octem Wiktor (Tomasz Karolak) traci smak. Po tym, jak jeden z klientów wypluwa na talerz źle doprawione danie, orientuje się, że jego kucharze zawsze mówią mu, to co chce usłyszeć i niekoniecznie jest to prawda. Zarządza, że od tego dnia mają mu mówić prawdę. Kucharze bardzo ochoczo zdobywają się na szczerość wobec szefa. Borys (Eryk Lubos) zapowiada swoją wizytę w restauracji z bardzo ważnym gościem, życzy sobie uraczyć swojego gościa popisowym daniem szefa kuchni. Niestety, dalej nie ma smaku i nie jest w stanie przygotować dania. Kucharze oferują swoją pomoc i wspólnymi siłami gotują popisowe danie.

Reklama

"Kuchnia": Odcinek 8

Szef Wiktor (Tomasz Karolak) bierze udział w kulinarnym telewizyjnym show, którego prowadzącym jest sam Krzysztof Ibisz. Ku jego zdumieniu, okazuje się, że jego konkurentką jest Helena Szparaga (Marta Żmuda-Trzebiatowska) z restauracji Arcobaleno. Wiktor oczywiście nie szczędzi złośliwych uwag na wizji pod adresem konkurentki. Sprowokowana Helena zakłada się z nim, że wytrzyma jeden dzień jako Szef w Kuchni Claude Monet. Chociaż Helenie dzięki swoim uprzejmym metodom zarządzania szybko udaje się zjednać sympatię początkowo sceptycznie nastawionych kucharzy, w miarę przybywania zamówień w kuchni traci kontrolę nad wszechobecnym chaosem. Ostatecznie nawet spokojna Helena zaczyna ubliżać kucharzom. Okazuje się, więc że silna ręka szefa Wiktora jest niezbędna w zespole Claude Monet.

O czym jest serial?

Serial "Kuchnia" opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji "Claude Monet", specjalizującej się w kuchni francuskiej. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek - początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef Wiktor Bojarski (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria Gonczar (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager,  zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się w romans z jednym z pracowników....który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Borys Szulc (Eryk Lubos) jako charyzmatyczny właściciel, dba głównie finanse restauracji. Natomiast Helena Sokołowska (Marta Żmuda -Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, nie raz wprowadzi zamęt w "Claude Monet". Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem.  Mają swoje tajemnice,  wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które niejednokrotnie doprowadzają do komicznych katastrof.

Nowe odcinki obejrzysz też na Polsat GO, kiedy tylko chcesz! 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy