Reklama

Król

Ocena
serialu
3,6
Słaby
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Król": Borys Szyc wzywa koleżanki i kolegów po fachu do bojkotu TVP! Czy ktoś go posłucha?

Borys Szyc, którego wkrótce oglądać będziemy jako Janusza Radziwiłka w nowym serialu Canal+ "Król", wezwał swe koleżanki i swych kolegów po fachu, by bojkotowali Telewizję Publiczną, którą w poście opublikowanym na Facebooku oskarżył o kłamstwa i manipulacje. Tymczasem dla mnóstwa znajomych aktora honoraria za udział w produkcjach TVP są podstawowym źródłem dochodu i zrezygnowanie z niego raczej nie przyjdzie im łatwo...

- Koleżanki i koledzy grający w TVP! Chyba już nie da rady dalej udawać, że gracie i reżyserujecie nie w tym samym miejscu, w którym lecą "Wiadomości"... Jeśli podejmujecie taką decyzję, rozumiem. Ale niech dzieje się to świadomie. Nie udawajcie, że nie widzicie tych kłamstw i manipulacji. Dajecie swoją twarz tym ludziom - tymi słowami Borys Szyc zwrócił się do aktorek i aktorów oraz reżyserów i producentów w emocjonującym poście. 

Reklama

Aktor opisał swe zmagania z chorobą alkoholową, porównując do niej to, co dzieje się obecnie w Telewizji Publicznej.

- Drogie "Wiadomości". Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć - napisał.

Post Borysa Szyca udostępniło na swych tablicach i skomentowało kilkadziesiąt tysięcy osób, a wśród nich m.in. Katarzyna Kalicińska, która niedawno wyprodukowała na zamówienie Jacka Kurskiego "Pensjonat nad rozlewiskiem" (to właśnie obecny szef TVP podjął decyzję o reaktywacji serialu po trzyletniej przerwie), a ostatnio na zlecenie Telewizji Polskiej przemierzała świat szlakiem armii generała Andersa, realizując (razem z mężem, producentem Dariuszem Goczałem, oraz synem, reżyserem Makarym Janowskim) nowy program "Szlak Nadziei" (emisja zaplanowana jest na wiosnę na jednej z głównych anten Telewizji Publicznej).

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje