Krew

"Krew": Skandynawski kryminał w polskim wydaniu. Relacja z pokazu Mastercard OFF Camera 2024

Podczas 17. Edycji Festiwalu Mastercard OFF Camera w ramach sekcji STORYTELLERS widzowie mają możliwość zobaczyć najnowsze seriale. W tym roku zobaczymy m.in. "Zdradę", "Krew" oraz "No to kiedy ten ślub?". 28 kwietnia na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego odbył się pokaz dwóch odcinków pierwszego sezonu serialu "Krew".


"Krew" to klimatyczny serial na licencji irlandzkiego serialu "Blood". Nie brakuje rodzinnych tajemnic, mroku i zagadek, które nie pozwalają widzom oderwać się od ekranu. W rolach głównych możemy zobaczyć m.in. Małgorzatę Foremniak, Ireneusza Czopa i Vanessę Aleksander. 

"Krew": Pokaz w sekcji STORYTELLERS podczas 17. Edycji Mastercard OFF Camera

Serial skupia się na postaci Laury (Vanessa Aleksander), która powraca do rodzinnego domu na pogrzeb swojej matki, Marii (Małgorzata Foremniak). Dziewczyna jednak nie może się pogodzić ze śmiercią ukochanej matki i podejrzewa, że nie doszło do tego naturalnie. Zaczyna podejrzewać, że jej ojciec (Ireneusz Czop) mógł brać w tym udział.

Reklama

Krok po kroku poznajemy wydarzeni, które miały miejsce przed powrotem Laury do domu oraz śledzimy postępy jej prywatnego śledztwa.  

Serial "Krew" ogląda się bardzo przyjemnie. Przygaszone barwy, tajemnica czająca się za każdym rogiem i zagadka, która wisi nad bohaterami niczym ciężkie skandynawskie niebo. Moja ocena może być nieco skrzywiona przez fakt, że osobiście uwielbiam thrillery. Choć z drugiej strony mam dobre porównanie do innych produkcji. A "Krew" jest na naprawdę światowym poziomie.

Fabuła wciąga od pierwszych chwil, wraz z Laurą chcemy dowiedzieć się, jaka jest prawda o śmierci matki, dlaczego wszyscy kłamią i ile tak naprawdę wiedzą? 

Pokaz dwóch pierwszych odcinków odbył się 28 kwietnia na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Krakowie. Na miejscu zgromadzili się fani pełnych charakteru historii, a także nie zabrakło konkursów dla prawdziwych fanów kina. 

Serial powstał na licencji docenianego przez krytyków na całym świecie irlandzkiego serialu "Blood". Reżyserem "Krwi" jest Marcin Ziębiński znany m.in. z takich produkcji jak "Znaki", "Dublerzy", "Komisarz Mama", "Banksterzy". Za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski ("Druga szansa", "Sługa narodu", "Kowalscy kontra Kowalscy"). 

Serial "Krew" jest dostępny na platformie Polsat BOX GO. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mastercard OFF CAMERA 2024 | Krew | Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy