Kowalscy kontra Kowalscy
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 480
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wojciech Mecwaldowski bawi nie tylko widzów!

Autor wielu złotych myśli, koneser trunków wysokoprocentowych, najwięcej czasu zajmuje mu kombinowanie, co zrobić, aby się nie narobić. Postać, która najczęściej obrywa od żony po głowie. Czym tym razem rozbawi nas bohater serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” grany przez Wojtka Mecwaldowskiego? Przekonamy się w najbliższą sobotę, 13 marca, o godz. 20:05 w Polsacie!

"Komediowy majstersztyk"

Wojciech Mecwaldowski w roli Heńka Kowalskiego to komediowy majstersztyk. - Ja osobiście zawsze się z niego śmieję - zdradza kolega z planu serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", Piotr Adamczyk. - Postać, którą gra Wojtek, to - moim zdaniem - najbardziej komediowa z całej rodziny Kowalskich. Oczywiście Wojtek świetnie wypełnia ją swoją kreacją - dodaje aktor.

Bez wątpienia nie można odmówić Wojtkowi Mecwaldowskiego kreatywności w sposobie tworzenia postaci. - Miałem nawet pomysł, żeby Henryk mówił tak niewyraźnie, że potrzebne byłyby napisy, aby ułatwić widzom rozszyfrowanie tego, co ma na myśli. Niestety nikt na to nie poszedł - wspomina ze śmiechem aktor.

Jedno jest pewne - mimo wielu wad trudno nie lubić Henryka Kowalskiego. - Myślę, że każdy z nas ma coś w sobie z Heńka - zauważa Wojciech Mecwaldowski.

Reklama

A co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu?

Odcinek 23

Laura trafia do szpitala. Anna oczekuje wyjaśnień, skąd była ukochana Piotra wzięła się w jego salonie. Piotrowi cały czas brakuje odwagi, by przyznać się do hazardu i mówi Annie, że to Henryk przegrał w karty cały majątek Kowalskich.  

Wyrzucony z domu Henryk naciska na Piotra, by ten wyjawił niewygodą prawdę reszcie rodziny. Piotr nerwowo kombinuje, jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji, nie przyznając się do winy. Heniek w tym czasie w towarzystwie kolegów świętuje "dzień wolności".

Piotr próbuje przekonać Jadzię, aby wybaczyła Heńkowi, ta jednak jest nieugięta. Decyduje rozwieść się z Heńkiem. Anna postanawia znaleźć Jadzi nowego męża. Akurat z wizytą w domu Kowalskich zjawia się polujący na bogate damy Irek - dawny znajomy Jadzi i Henryka.

Emisja 23. odcinka serialu już 12 marca, o 20.05 w Polsacie.

Odcinek 24

Znając skłonności Irka do alkoholu oraz natarczywość względem kobiet, Jadzia postanawia wykorzystać go, aby przekonać Annę do powrotu Henryka. Wyręcza ją w tym jednak sam Irek! Podczas odwiedzin u Kowalskich uprzejmość Anny mylnie odczytuje jako zaproszenie do zalotów i... rzuca się na nią. Na szczęście w odpowiednim momencie wkracza Henryk i ratuje Kowalską przed napastnikiem.

Piotr z Henrykiem, przerażeni widmem głodu i wyprowadzki z domu, próbują pozyskać pieniądze. Początkowo wpadają na pomysł ściągnięcia dawnych długów. Postanawiają zorganizować aukcję. Również Jadzia z Anną wdrażają w życie plan oszczędnościowy.

Janek szpieguje Elę, aby upewnić się, czy jest mu wierna. Na jego prośbę Nikodem instaluje program szpiegowski. 

24. odcinek serialu zostanie wyemitowany 12 marca, o 20.35 w Polsacie.

II sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" w każdą sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie oraz o dowolnej porze w Polsat GO!


 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy