Kowalscy kontra Kowalscy
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 480
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Odcinki 25 i 26. Czy Anna wybaczy Piotrowi kłamstwo?

Przyzwyczajeni do życia na wysokim poziomie Kowalscy muszą zacisnąć pasa. Gdy to jednak nie pomoże, potrzebne będą bardziej radykalne kroki. Piotr (Piotr Adamczyk), który znajdzie się pod ścianą, będzie musiał wyjawić Annie (Marieta Żukowska) prawdę o przegranej w karty… Czy spotka się ze zrozumieniem ze strony żony? O tym przekonamy się 19 marca, w sobotę, o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie!

"Kowalscy kontra Kowalscy": Odcinek 25. Anna skrywa tajemnicę

W ramach oszczędności Anna (Marieta Żukowska) i Kasia (Elżbieta Firek) zamiast do delikatesów Hamleta (Mikołaj Cieślak) udają się na targ. Anna wykazuje się doskonałą umiejętnością negocjacji oraz znajomością... języka armeńskiego!

Piotr (Piotr Adamczyk) i Henryk (Wojciech Mecwaldowski), próbując ratować budżet domowy, organizują aukcję samochodu. Hamlet wykorzystuje okazję, by odegrać się za nieuczciwą aukcję helikoptera.

Reklama

Nikodem (Jakub Zdrójkowski) pojawia się w domu Hamleta, aby znaleźć dowody na to, że Ela (Wiktoria Gąsiewska) jest w nim zakochana. Pod pretekstem usprawnienia komputera dziewczyny, przeszukuje jej pokój.

Piotr wciąż nie ma odwagi powiedzieć Annie, że przegrał dom. Znowu wymyśla sposób, by oszukać Alberta (Przemysław Bluszcz).

Emisja odcinka 25. już 19 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

"Kowalscy kontra Kowalscy": Odcinek 26.

Janek (Patryk Cebulski) i Nikodem (Jakub Zdrójkowski) są na wycieczce klasowej. Nikodem próbuje umówić się na romantyczną schadzkę z Elą (Wiktoria Gąsiewska). Na spotkaniu zamiast Eli pojawia się... zachwycona Diana (Martyna Solska).

Do rezydencji Kowalskich przychodzi rzeczoznawca majątkowy (Adam Adamonis). Heniek (Wojciech Mecwaldowski) z Zenonem (Paweł Wawrzecki) urządzają przedstawienie, mające w jak największym stopniu obniżyć wartość domu w oczach eksperta. Są przekonani, że odnieśli spektakularny sukces, aż do czasu, gdy w domu pojawia się Albert (Przemysław Bluszcz)...

Tymczasem Piotr (Piotr Adamczyk), nie mogąc już dłużej lawirować, jest zmuszony wyznać Annie (Marieta Żukowska) prawdę...

Emisja odcinka 26. już 19 marca o godzinie 20:35 w Polsacie.

2. sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" w każdą sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie!

Zobacz też:

"Chirurdzy": Disney wszczął dochodzenie w sprawie scenarzystki Elisabeth Finch

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kowalscy kontra Kowalscy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy