Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Scenarzystka serialu zostanie zwolniona?

Elisabeth Finch przez lata wykorzystywała swoją popularność, do opowiadania o zaskakujących wydarzeniach ze swojego życia. Scenarzystka została odsunięta od pracy na planie "Chirurgów" po tym, jak zarzucono jej kłamstwo na temat jej prywatnych doświadczeń. Finch odmówiła składania wyjaśnień w tej sprawie.

Elisabeth Finch wywołała kontrowersje

Jedna ze scenarzystek serialu "Chirurdzy", Elisabeth Finch, została odsunięta od produkcji na czas trwania dochodzenia w sprawie wydarzeń z jej życia osobistego, które Finch przeniosła na srebrny ekran.

Według ustaleń "The Hollywood Reporter" studio Disney'a wszczęło wewnętrzne dochodzenie, żeby ustalić, czy historia Finch rzeczywiście jest prawdziwa. Pisarka twierdzi, że w przeszłości zdiagnozowano u niej nowotwór i była zmuszona dokonać aborcji, jednocześnie przechodząc chemioterapię. Są to tylko niektóre fragmenty z jej życia, które w ostatnim czasie podano w wątpliwość.

Reklama

Finch od lat pracowała na planie "Chirurgów" i w tym czasie stworzyła wiele odcinków serialu. Popularność, którą zdobyła pozwoliła jej zaistnieć w mediach. Historia życia scenarzystki pojawiła się między innymi w "Elle" i na stronie Shondaland.com. Organizowała też konferencje prasowe w związku z premierami odcinków, które rzekomo opierały się na jej doświadczeniach.

Scenarzystka odmówiła udzielania odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie dotyczące jej prywatnego życia.

Zobacz też:

"The Walking Dead": Norman Reedus miał wypadek na planie serialu 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy