Reklama

​"Kowalscy konta Kowalscy": Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski poprowadzą kulisy "Tańca z Gwiazdami"!

Żadna edycja nie obfitowała w tyle nowości co XII sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Do ekipy show dołączyli Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski. Aktorski duet zajrzy za kulisy najpopularniejszego tanecznego show w Polsacie, by dostarczyć widzom Polsat Cafe najgorętsze newsy.

Nowe twarze w programie

Dla Wiktorii i Patryka nie jest to pierwsze zawodowe spotkanie. Para poznała się na planie serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Bohater grany przez Patryka bez wzajemności podkochuje się w Eli, w którą wciela się Wiktoria. Podczas tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal wystąpili w duecie jako prowadzący backstage, emitowany w social mediach Polsatu. Młodzi aktorzy są bardzo podekscytowani nowym zawodowym zadaniem. 

"Taniec z gwiazdami" od kuchni

"Z 'Tańcem z Gwiazdami' miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, by pokazać widzom, jak 'TzG' wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami!" - mówi Wiktoria. 

Reklama

"'Taniec z Gwiazdami' to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę" - dodaje Patryk Cebulski. "Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. 'Kulisy TzG' są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy".

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" jesienią w Telewizji Polsat w poniedziałki o godz. 20:05!

ZOBACZ TEŻ:  Wiktoria Gąsiewska bez bielizny. Kadr podzielił internautów. W komentarzach burza

Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje