Reklama

Korona Królów

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 3169
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Korona królów": Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

Już w maju ruszą zdjęcia do serialu „Jagiellonowie” mającego być kontynuacją pierwszej polskiej telenoweli historycznej, czyli „Korony królów”. Niewykluczone, że w jedną z głównych postaci w nowej produkcji TVP wcieli się... Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl”. Uwielbiana przez widzów aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli królowej Bony.

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów polskich aktorek. Każda produkcja z jej udziałem to murowany hit. Wiedzą o tym doskonale twórcy seriali...

Reklama

Odtwórczyni roli Natalii Boskiej w "rodzince.pl" wprost zasypywana jest propozycjami nowych ról, ale bardzo starannie wybiera te, w które się wciela.

Na razie aktorka odpoczywa od nowych projektów, choć od blisko roku w planach TVN jest serial z Kożuchowską w roli głównej. Aktorka sprawdziła się w 5 sezonach "Drugiej szansy", więc stacja chce kontynuować te owocną współpracę. Nowy projekt miał pojawić się w wiosennej ramówce stacji, jednak został odroczony.

Tymczasem, jak informuje jeden z tabloidów, Kożuchowska niedawno dostała ofertę zagrania królowej Bony w kontynuacji "dziecka prezesa Kurskiego" - "Korony królów" - i bardzo poważnie ją rozważa.

Rola królowej Bony Sforzy może być dla Małgorzaty Kożuchowskiej ogromnym wyzwaniem.

Jeśli ją przyjmie, będzie musiała zmierzyć się nie tylko z postacią władczyni posądzanej o intryganctwo, chciwość i przekupstwo, ale też - a może przede wszystkim - z... legendarną kreacją innej aktorki.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje