Korona Królów

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 3699
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Korona Królów. Jagiellonowie": Odcinek 12. Kogo kocha Anna?

W dwunastym odcinku serialu "Korona Królów. Jagiellonowie" (emisja w środę, 25 stycznia 2023, o godz. 20:30) tajemniczy więzień, czyli Zdravko z Marioboru (Daniel Salman) powie, że jest narzeczonym hrabianki Anny.

"Korona Królów. Jagiellonowie": Odcinek 12. Co się wydarzy?

Rok 1402. Saule (Agata Pieszko)  donosi krzyżackiemu szpiegowi Ludwigowi (Piotr Łukawski), że wykonała zadanie. Femka (Żaneta Homa) i Zyndram (Maciej Raniszewski)  zaczynają podejrzewać, że Saule ma coś wspólnego z wypadkiem królowej.

"Korona Królów. Jagiellonowie": Odcinek 12. Kogo kocha Anna?

W Raciążku trwają się negocjacje dotyczące Ziemi Dobrzyńskiej . Czy Jagiełło (Sebastian Skoczeń) zapłaci 40 tys florenów, żeby odzyskać te tereny? Konrad von Jungingen (Krzysztof Olchawa) próbuje przekonać polskiego króla, że nie wierzy jego bratu Świdrygielle (Michał  Chruściel), który obiecał Krzyżakom Żmudź. Ale Ulryk von Jungingen  (Szymon Nygard)... to co innego.

Reklama

Na Wawelu tajemniczy więzień, czyli Zdravko z Marioboru (Daniel Salman) mówi, że jest narzeczonym hrabianki Anny. I wyznaje tę miłość w obecności Jagiełły. Ale Anna już go nie kocha. Kocha Władysława Jagiełłę i zostaje królową Polski.

"Korona Królów. Jagiellonowie": Odcinek 12. Gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Korona Królów. Jagiellonowie" TVP wyemituje w środę, 25 stycznia 2023, o godzinie 20:30.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Korona Królów. Jagiellonowie | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy