Reklama

Korona Królów

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 3618
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Korona królów": Grażyna Szapołowska ma godną następczynię! Wnuczka poszła w jej ślady...

- Sukces Karoliny to także... mój sukces - żartuje aktorka, która - co często powtarza w wywiadach - zawsze traktowała wnuczkę jak córkę.

Reklama

- Moja córka wcześnie została matką. To było tak, jakbym ja miała dwójkę dzieci... Wydawało mi się, że muszę nimi pokierować - wspomina Grażyna Szapołowska.

Karolina Matej nie kryje, że o tym, iż stara się o przyjęcie na studia aktorskie, wiedziała tylko jej sławna babcia. Dziewczyna nie powiedziała o swych planach nikomu więcej. Nawet mamie!

- Wiedziałam, że chce być aktorką, ale o tym, że zdaje do szkoły filmowej, dowiedziałam się, kiedy już otrzymała wyniki - mówi mama Karoliny, reżyserka Katarzyna Jungowska.

Niewykluczone, że Grażyna Szapołowska wkrótce spotka się z Karoliną na planie filmowym! Babcia i wnuczka mają bowiem zamiar zagrać razem w filmie, do którego scenariusz pisze specjalnie dla nich... Katarzyna Jungowska.

Wszystko wskazuje na to, że Grażyna Szapołowska doczekała się godnej siebie następczyni. Myślicie, że Karolina Matej zrobi wielką karierę jako aktorka?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje