Korona Królów
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 3772
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Nieśpielak: Nagle zniknęła z ekranów! Co robi dziś?

Aleksandra Nieśpielak od lat zachwycała w filmach i serialach. Piękna aktorka zagrała w uznanych przez krytyków produkcjach, jednak w pewnym momencie zniknęła z ekranów. Powodem była osobista tragedia.

Aleksandra Nieśpielak: Kariera

Aleksandra Nieśpielak jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Zadebiutowała w 1995 roku w filmie "Horoskop", a później pojawiła się w dwóch kultowych produkcjach: "Szamance" oraz "Demonach wojny wg Goi". Na swoim koncie ma również role w innych uznanych filmach takich jak np. "Dług" czy "Reich".

Aktorka chętnie grała w serialach. W ciekawe role wcielała się w "Zostać miss" (produkcja ukazywała losy dwunastu młodych modelek biorących udział w prestiżowym konkursie, którego główną nagrodą było miano "Miss Venus"), "Złotopolskich", "Pensjonacie pod Różą", "Pełną parą", Twarzą w twarz", "Czułości i kłamstwach", "Klubie szalonych dziewic".

Reklama

Aleksandra Nieśpielak: Rodzinna tragedia

Sukces w życiu zawodowym szedł w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. W 2002 roku wyszła za mąż za Macieja Kubiaka.

W tym samym roku na świat przyszedł pierwszy syn pary, Mateusz. Cztery lata później urodził się Karol. Niestety, u chłopca wykryto wrodzoną wadę serca.

Lekarze nie byli w stanie jednak uratować chłopca.

Aleksandra Nieśpielak: Co robi dziś?

Po rodzinnej tragedii Aleksandra Nieśpielak zaangażowała się w pomoc dzieciom z wadą serca. Od lat wspiera fundację Corinfantis. W 2008 roku aktorka urodziła trzeciego syna, Antoniego. Przyznaje, że nie ukrywa tragedii przed synami.

"Wiedzą, że mieli brata. O śmierci w naszym domu mówi się zupełnie normalnie. To samo doradzam innym" - mówi szczerze w wywiadach.

Aleksandra Nieśpielak po dłuższej przerwie wraca na ekrany. Widzowie mogli ją oglądać w roli Felicji w serialu "Korona królów" emitowanym na antenie TVP1 oraz w "W rytmie serca".

Zobacz też:

Włodzimierz Boruński: Dyskryminowano go, bo był Żydem

Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy