Reklama

Korona Królów

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 3169
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Nieśpielak: Aktorka przeżyła ogromny dramat

​Piękna aktorka jest obecna w polskim show-biznesie już od wielu lat. Konsekwentnie i bez napięcia pracuje na własny rachunek. Umiejętnie oddziela życie zawodowe od prywatnego. Po rodzinnej tragedii zaangażowała się w pomoc innym.

Aleksandra Nieśpielak rodzinne szczęście znalazła u boku Macieja Kubiaka. "Maciek wypatrzył mnie kiedyś w jednym z warszawskich pubów. O tym, że jestem aktorką, dowiedział się dopiero po kilku miesiącach znajomości. Był zaskoczony!" - wspominała później aktorka.

Reklama

Ola nie zastanawiała się długo, gdy Maciek poprosił ją o rękę. Małżeństwo zawsze kojarzyło się jej ze stabilizacją, spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Wtedy, gdy go poznała, najważniejsza była dla niej kariera i praca. Maciej całkowicie przewartościował jej świat! "Dzięki niemu zrozumiałam, że na pierwszym miejscu jest rodzina, dzieci, dom" - mówiła. Pobrali się w kwietniu 2002 roku. W tym samym roku para doczekała się pierwszego dziecka, syna Mateusza.

Zawsze marzyła o dużej rodzinie i nie chciała by jej syn był jedynakiem. 16 października 2006 roku Aleksandra urodziła drugiego syna, Karola. Niestety, chłopiec miał wrodzoną wadę serca.

"Prawie do końca nic nie wiedziałam. Trzy tygodnie przed porodem okazało się, że dziecko ma wadę serca. Dobrze rokującą, najprostszą do zoperowania, tak powiedzieli lekarze. Bardzo nas uspokajali. Moja koleżanka, która urodziła dziecko z dużo poważniejszymi komplikacjami, mówiła mi: Ola, zazdroszczę ci, że macie taką prostą wadę" - mówiła później Nieśpielak w rozmowie z Natalią Jaworską.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje