Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1542
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​W sobotę finał 2. serii "Komisarza Aleksa"!

Kryspin (Wojciech Leonowicz) ma 30 lat i właśnie został zwolniony z pracy. To kolejna wielka porażka w jego życiu. Rozwścieczony wręczonym mu wypowiedzeniem postanawia zabić wszystkich, których obwinia za nieszczęścia, jakie na niego spadły...

Listę z nazwiskami osób, które według Kryspina doprowadziły do tego, że jego życie legło w gruzach, otwiera odchodząca właśnie na emeryturę sędzia. To ona wydała orzeczenie, zgodnie z którym Kryspin dostał zakaz zbliżania się do byłej żony i 5-letniej córeczki Kasi.

Zdesperowany i szalony mężczyzna zakrada się do jej gabinetu w sądzie i bez chwili wahania podrzyna kobiecie gardło...

Reklama

Podczas gdy komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) i starszy aspirant Puchała (Ireneusz Czop) rozpoczynają śledztwo, Kryspin morduje kolejną osobę ze swojej listy. Jest nią lekarka, która wydawała opinie lekarskie na zlecenie zamordowanej wcześniej sędziny.

- Zniszczyłaś mi życie, więc ja zakończę twoje - to ostatnie słowa, jakie słyszy lekarka przez śmiercią.

Aby zakończyć swoją zemstę, Kryspin musi teraz odszukać ukrywającą się przed nim byłą żonę (Agnieszka Judycka). Jest gotowy zrobić wszystko, by odzyskać ukochaną córeczkę.

Tymczasem policjanci z łódzkiej komendy uważnie przyglądają się sprawom, które ostatnio prowadziła sędzia, i w których opinie lekarskie wydawała zamordowana lekarka. Zastanawiają się, komu zależało na śmierci obu kobiet tak bardzo, że postanowił osobiście je zabić.

Była żona Kryspina, by uciec przed nim, zmieniła mieszkanie, pracę, numer telefonu. W czasie, gdy musi pracować, Kasią zajmuje się babcia (Halina Rowicka). Babcia przypadkowo widzi byłego zięcia awanturującego się z jednym z sąsiadów w bloku, w którym kiedyś mieszkały jej córka i wnuczka. Spotyka się z matką Kasi, by ostrzec ją przed niebezpieczeństwem. Tymczasem Kryspin siedzi w samochodzie zaparkowanym przed kamienicą babci. Czeka na nią, bo jest pewny, że śledząc kobietę, dotrze w końcu do żony i córeczki.

Widzi, jak babcia odprowadza Kasię do przedszkola, z ukrycia przygląda się bawiącej się dziewczynce...

Marek Bromski wpada na trop sprawy mężczyzny, który maltretował żonę i dziecko, za co nieżyjąca sędzia ukarała go zakazem zbliżania się do rodziny. Opinię lekarską w tej sprawie wydała zamordowana przez Kryspina lekarka. Niemal w tym samym momencie Kryspin napada na babcię Kasi, wiąże ją i zamyka w spiżarni...

Czy policjantom uda się w porę odnaleźć Kryspina? Czy uwolnią zrozpaczoną babcię, zanim były zięć ją zabije? Czy Kasia i jej mama zdążą ukryć się przed szukającym je przestępcą?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą sobotę. Na emisję ostatniego odcinka 2. serii "Komisarza Aleksa" pt. "Ostatnia sprawa Lucyny" TVP 1 zaprasza 1 grudnia o godzinie 20.20.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje