Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Schadzka w kasynie bardzo ich do siebie zbliży...

W 2. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" Lucyna (Magdalena Walach) i Michał (Antoni Pawlicki) spędzą razem wieczór w kasynie. Czy Orlicz dostrzeże wreszcie, że jego koleżanka z pracy nie miałaby nic przeciwko, by spotykać się z nim w romantycznych okolicznościach częściej?


Reklama

O tym, że Lucynie bardzo podoba się Michał, wiedzą wszyscy fani "Komisarza Aleksa". Trudno bowiem nie zauważyć, że śliczna pani podkomisarz jest zafascynowana swym przełożonym, często wodzi za nim wzrokiem i od czasu do czasu daje mu do zrozumienia, że liczy na coś więcej niż tylko przyjaźń.

W 2. odcinku nowej serii serialu dojdzie wreszcie do romantycznego spotkania pary policjantów z łódzkiej komendy. Lucyna i Michał wybiorą się razem do kasyna!

Kiedy Lucyna ubrana w bardzo elegancką suknię zobaczy zmierzającego w jej kierunku Michała, przeżyje prawdziwy szok! Orlicz w wytwornym smokingu wyglądać będzie jak James Bond...

Uśmiechnie się do niej, poda jej rękę, a ona - cóż - nie będzie umiała ukryć, że jest nim po prostu oczarowana. Z wrażenia przymknie oczy, a jej twarz rozjaśni promienny uśmiech.

Michał również stanie jak wryty, gdy ujrzy Lucynę. Nie będzie mógł oderwać od niej wzroku i w jednej chwili uświadomi sobie, że nigdy dotąd nie dostrzegał, iż jego koleżanka jest aż tak piękna!

- Szkoda, że to tylko akcja - ostudzi emocje przyjaciół Puchała (Ireneusz Czop), który tego wieczoru także pracować będzie pod przykrywką jako kierowca Lucyny.

Zdradzamy, że policjantów zaprowadzi do kasyna śledztwo w sprawie zabójstwa właściciela firmy spedycyjnej, który był hazardzistą.

Zbieranie informacji i dowodów nie przeszkodzi jednak Lucynie i Michałowi w tym, by doskonale się bawić w swoim towarzystwie. Wieczór, który spędzą razem w kasynie, bardzo ich do siebie zbliży...

Na emisję 2. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" pt. "Niebezpieczne związki" TVP1 zaprasza w sobotę, 7 września, o godzinie 20.20.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Magdalena Walach | Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje