Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niewidomy świadek zabójstwa

Anna Lenart (Magda Łaska), niewidoma recepcjonistka w hotelu Tukan, przypadkowo słyszy rozmawiających w jednym z pokoi mężczyzn i odgłos opadającego na podłogę ciała poprzedzony dwoma wystrzałami z pistoletu. Po pewnym czasie uświadamia sobie, że była świadkiem zabójstwa...

Rajmund (Grzegorz Kowalczyk) jest ochroniarzem. Na zlecenie swojego szefa zabija młodego dziennikarza, który odkrył, że firma prowadzona przez jego pryncypała zagraża środowisku i zdrowiu ludzi, a jego nieczyste interesy mogą doprowadzić do ekologicznej katastrofy.

Reklama

Do morderstwa dochodzi w hotelu. Rajmund początkowo nie zauważa, że jego przyszła ofiara odłożyła słuchawkę telefonu na blat stolika zamiast na widełki. Dziennikarz rozmawiał właśnie z recepcjonistką Anną... Nie dokończyli rozmowy, bo - co dokładnie słyszała Anna - ktoś wszedł do pokoju. Recepcjonistka pozostała jednak na linii myśląc, że jej rozmówca za chwilę znów się odezwie. Tymczasem słyszy ostrą wymianę zdań pomiędzy mężczyznami, dwa wystrzały i odgłos osuwającego się na podłogę ciała. Rajmund zauważa słuchawkę i po chwili orientuje się, że recepcjonistka wie, co zrobił! Ucieka z hotelu, ale zamierza później odnaleźć i zlikwidować Annę.

Bromski (Jakub Wesołowski) i Puchała (Ireneusz Czop) dość szybko wpadają na trop sprawy, którą zajmował się zamordowany dziennikarz i łączą ofiarę z nieuczciwym biznesmenem. Nie wiedzą jednak, że działający na zlecenie szefa Rajmund, ma zamiar zabić także przypadkowego świadka popełnionej przez siebie zbrodni - Annę Lenart.

Podczas rozmowy z niewidomą Anną Bromski pyta dziewczynę, dlaczego nie towarzyszy jej pies-przewodnik, co przecież mogłoby jej bardzo ułatwić codzienne życie. Marek proponuje jej na próbę wypożyczenie... Aleksa. Anna, która zdążyła się już zaprzyjaźnić z czworonożnym detektywem, chętnie zgadza się na to, by Alex spędził z nią kilka dni.

Tymczasem Rajmund ma już gotowy plan, jak pozbyć się dziewczyny.

Czy Aleksowi uda się uratować Annę i dopaść mordercę? Czy pomoże jej uniknąć śmierci z rąk Rajmunda? Jak w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa zachowa się niewidoma dziewczyna?

Odpowiedzi na te pytania padną już w najbliższą sobotę. Na 4. odcinek "Komisarza Aleksa 2" pt. "Niewidomy świadek" TVP 1 zaprasza 29 września o godzinie 20.20.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje