Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Miłość, porwanie i postrzał

Ciekawe zagadki kryminalne i mnóstwo emocji - oto, co od września czeka fanów "Komisarza Aleksa". Czworonożny detektyw zostanie porwany, a Lucyna postrzelona. Ponadto w czwartym sezonie poznamy bliżej życie prywatne łódzkich policjantów. Start w sobotę 31 sierpnia!Reklama

- Już w pierwszym odcinku nowej serii zobaczymy młodszą siostrę komisarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) - Julkę, w którą wcieliła się młodziutka aktorka Katarzyna Dorosińska - zapowiada Monika Jóźwik, producentka "Komisarza Aleksa".

Dziewczyna przyjedzie do Łodzi na przyjęcie urodzinowe brata, jakie zorganizują mu partnerzy z pracy. Warto podkreślić, że Julka nie będzie jedyną kobietą, która pojawi się w nowym sezonie w życiu przystojnego policjanta.

Kapryśna gwiazda i ponętna Malina

Na drodze Orlicza staną też piękna i kapryśna gwiazda filmowa Aleksandra Czoper (Joanna Koroniewska) oraz uwodzicielska intrygantka Majka (Roma Gąsiorowska) zamieszana w zamach na wolność Aleksa. 

- W 4. serii "Komisarza Aleksa" pojawi się też w jednym z gościnnych epizodów Marieta Żukowska - zdradza Monika Jóźwik. - Zobaczymy ją jako kobietę zastraszoną przez despotycznego męża (Cezary Łukaszewicz) i znienawidzoną przez teściową (Małgorzata Zajączkowska).

- Wśród mnóstwa barwnych postaci nie zabraknie także Szalonego (Andrzej Andrzejewski), byłego więźnia, który za wszelką cenę chce wyrównać z Orliczem porachunki sprzed lat. Widzowie będą mieli ponadto okazję poznać niepozornego aktora-epizodystę napadającego na sklepy (Wojciech Kalarus), a przede wszystkim uroczą suczkę Sisi rasy Berger Blanc Suisse w roli ponętnej Maliny, która skradnie serce Aleksa i Orlicza i zostanie w serialu na dłużej.

- Od pierwszej chwili Sisi bezbłędnie weszła w swoją rolę i szybko przyzwyczaiła się do warunków, jakie panują na planie - mówi Dorota Harężlak, właścicielka suczki, a członkowie ekipy potwierdzają, że Sisi jest urodzoną gwiazdą, a przy tym niezwykle zdyscyplinowaną aktorką.

Co potrafi Alex?

Widzowie "Komisarza Aleksa" będą też z pewnością zaskoczeni zupełnie nowymi umiejętnościami najsympatyczniejszego polskiego detektywa - Alex świetnie da sobie radę z robieniem zakupów w supermarkecie, podlewaniem kwiatów, a nawet... kserowaniem dokumentów na supernowoczesnym sprzęcie, w jaki wyposażona zostanie nowiutka siedziba komendy, w której nad rozwiązaniem skomplikowanych zagadek kryminalnym pracować będą Michał Orlicz, Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop).

Nowy image Orlicza

Okaże się też, że praca w łódzkiej policji, którą komisarz Michał Orlicz dostał po tragicznej śmierci Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski), wyraźnie służy opiekunowi czworonożnego detektywa, co z pewnością nie ujdzie uwadze widzom "Komisarza Aleksa". Orlicz coraz częściej rezygnować będzie z kilkudniowego zarostu, dzięki intensywnym treningom uda mu się zrzucić kilka kilogramów, a pod wpływem kobiet, które pozna, polubi ubrania nieco bardziej eleganckie od brązowej skórzanej kurtki, jaka do tej pory była jego znakiem rozpoznawczym.

- Niemal cały wolny czas zabierać będą Orliczowi treningi Krav Maga - mówi Antoni Pawlicki, który prywatnie także ćwiczy izraelskie sztuki walki pod okiem trenera Dawida Fajera.

Fani "Komisarza Aleksa" powinni się też przygotować na mrożące krew w żyłach sytuacje, w jakich znajdą się bohaterowie serialu.

- Alex zostanie porwany, Lucyna postrzelona przez bandytę... I nie będą to jedyne niebezpieczeństwa czyhające na łódzkich policjantów i czworonożnego detektywa - zapowiada producentka Monika Jóźwik.

Czwarty sezon "Komisarza Aleksa" startuje w sobotę 31 sierpnia w TVP 1 o godz. 20.25.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Antoni Pawlicki | Ireneusz Czop | Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje