Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2634
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Z Leśnej Góry do Łodzi. Pola Gonciarz w roli modelki!

W 3. odcinku 18. serii „Komisarz Alex” (emisja w sobotę 15 października o godzinie 20.35 w TVP1) w gościnnym epizodzie pojawi się Pola Gonciarz, czyli Blanka z „Na dobre i na złe”. Piękną aktorkę tym razem zobaczymy w roli supermodelki, która padnie ofiarą perfidnego mordercy.

21-letnia supermodelka Inga Dębska (w tej roli Pola Gonciarz) zjawi się w rodzinnej Łodzi, by wziąć udział w sesji zdjęciowej dla znanej marki odzieżowej. Po sesji fotograf Olaf zaprosi dziewczynę na bankiet, który specjalnie na jej cześć wydaje znany designer Karol Bisco...

Podczas imprezy przypadkowi uczestnicy odkryją na zapleczu sali bankietowej upchnięte w kufrze na ubrania ciało Ingi! Olaf i jego asystent Bolek natychmiast zadzwonią po policję, a kilka minut później na miejscu zjawi się ekipa Wilczaka (Wojciech Czerwiński).

"Komisarz Alex": Odcinek 3. Wszystkie tropy będą prowadzić do byłego chłopaka modelki

Od początku będzie niemal pewne, że za zabójstwem Ingi stoi jej były chłopak. Gutek (Piotr Bondyra) znajdzie w telefonie modelki sms-y od niego. Okaże się, że Jurek chciał wyciągnąć Ingę na kolację, ale ta nie miała ochoty na spotkanie z nim. Tymczasem Magda - siostra denatki - poinformuje Wilczaka, że Inga bała się swojego eks.
- Nie mogła się od niego odczepić. Dlatego zamieszkała w Paryżu, a do Łodzi przyjeżdżała w wyjątkowych sytuacjach - powie komisarzowi.

Reklama

- To on! On ją zabił... - doda.

Jeszcze tego samego wieczoru Wilczak i jego współpracownicy odkryją, że w garażu przy swoim domu zamordowany został... Bolek, asystent fotografa. Wszystko wskazywać będzie na to, że obu zabójstw dokonała ta sama osoba i że raczej na pewno nie jest to podejrzewany przez wszystkich od samego początku Jurek.

Na trop mordercy wpadnie, to oczywiste, Alex. Tylko dzięki czujności czworonożnego pomocnika, Wilczakowi uda się dopaść i aresztować złoczyńcę.

Komu zależało na śmierci Ingi? Zdradzamy, że modelkę udusił ktoś, na kogo nigdy nie zwracała uwagi, a Olaf zginął, bo za dużo wiedział!

"Komisarz Alex": Odcinek 3. Pola Gonciarz dopiero kończy szkołę, a gra już od... 20 lat!

Rola Ingi w "Komisarzu Aleksie" to kolejne wcielenie młodej aktorki, która popularność zyskała dzięki udziałowi w "Na dobre i na złe". W tym roku mieliśmy już okazję oglądać ją w gościnnym epizodzie w serialu "Komisarz Mama", w ubiegłym roku w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Wesele", a w 2020 roku w "Asymetrii" Konrada Niewolskiego.

Pola studiuje obecnie aktorstwo w Akademii Teatralnej w Warszawie - ma przed sobą jeszcze kilka miesięcy nauki. Od dawna jednak pracuje jako aktorka. Ciekawostką jest, że zanim w 2014 roku dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe" jako córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), pojawiła się w Leśnej Górze w dwóch innych wcieleniach - jako mała dziewczynka zagrała w 2001 roku Hanusię, a w 2002 roku córkę sanitariusza Marcina.

Jak wypadnie w roli supermodelki Ingi, przekonamy się już wkrótce.

"Komisarz Alex": Odcinek 3. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3. odcinek "Komisarza Aleksa" zostanie wyemitowany w sobotę 15 października o godzinie 20.35 w TVP1.

Zobacz też:

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska pokazała zdjęcia z planu!

"Barwy szczęścia": Odc. 2669-2673. Odrzuci własnego wnuka

"Na dobre i na złe": Serial zyskał 100 tysięcy widzów!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy