Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komisarz Alex wrócił na plan! Mamy zdjęcia!

We wtorek rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do 5. serii "Komisarza Aleksa". - Przed nami mnóstwo pracy - mówi producentka Monika Jóźwik i potwierdza, że nowe odcinki serialu trafią na antenę TVP1 już w marcu przyszłego roku.

Po kilkumiesięcznej przerwie na planie "Komisarza Aleksa" w Łodzi znów spotkali się Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz, Ireneusz Czop, czyli Ryszard Puchała, i Rocky - najpopularniejszy w Polsce pies wcielający się od prawie trzech lat w czworonożnego detektywa. Za kilka dni dołączy do nich Magdalena Walach, czyli Lucyna Szmidt...

Reklama

- Rozpoczęliśmy pracę od realizacji bardzo dramatycznych scen z udziałem dwojga młodych aktorów, którzy pojawią się w gościnnych rolach w jednym z pierwszych odcinków 5. serii "Komisarza Aleksa" - mówi Monika Jóźwik, dodając, że lista z nazwiskami gwiazd, jakie już zgodziły się przyjąć zaproszenie do udziału w serialu - choć wciąż nie została zamknięta - prezentuje się naprawdę imponująco.

Zdradzamy, że we wtorek, kiedy to na planie 5. sezonu "Komisarza Aleksa" padł pierwszy klaps, z odtwórcami głównych ról w serialu spotkali się Klaudia Halejcio, czyli Wiktoria z "Przepisu na życie", i  Filip Gurłacz, czyli Olgierd z "2XL".

Klaudia Halejcio gra dziewczynę, która wplątana zostanie w porachunki pomiędzy przedstawicielami łódzkiego półświatka, a Filip Gurłacz wciela się w jej chłopaka mającego na pieńku z bezwzględnym właścicielem agencji towarzyskiej...

- Nic mogę zdradzić żadnych szczegółów na temat fabuły "naszego" odcinka, ale zapewniam, że będzie naprawdę emocjonujący - mówi Klaudia Halejcio.

Dowiedzieliśmy się, że w 5. serii "Komisarza Aleksa" pojawi się mnóstwo... pięknych kobiet, które czworonożny detektyw i jego przyjaciele z łódzkiej komendy ratować będą z opresji. Poznamy też sporo szczegółów z prywatnego życia głównych bohaterów serialu - Orlicza, Puchały, Lucyny oraz... Leona (Janusz Chabior).

- Fani Aleksa i Orlicza oraz miłośnicy zagadek kryminalnych z pewnością nie będą zawiedzeni - twierdzi Monika Jóźwik.

Zdjęcia do 5. serii "Komisarza Aleksa" kręcone będą przez kilka najbliższych miesięcy. Pierwszy z trzynastu premierowych odcinków trafi na antenę Jedynki już na początku marca 2014 roku.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia z planu "Komisarza Aleksa" wykonane podczas realizacji pierwszych scen do nowego sezonu przygód czworonożnego detektywa. Publikujemy je jako pierwsi!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje