Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Trzy na jednego

Życie uczuciowe komisarza Orlicza (Antoni Pawlicki) nigdy wcześniej nie było tak bardzo skomplikowane! Michał będzie miał naprawdę twardy orzech do zgryzienia, bo rozkocha w sobie aż trzy kobiety i długo nie będzie umiał zdecydować, z którą z nich związać się na dobre i na złe...Skromna i wpatrzona w Michała jak w obrazek Monika (Julia Rosnowska), przebojowa i nieco zaborcza Alicja (Natalia Klimas), czy może sympatyczna i pełna dziewczęcego uroku Kinga (Magdalena Turczeniewicz)? Której z nich Orlicz (Antoni Pawlicki) odda swoje serce?

Pewność, że u boku Alicji uda mu się znaleźć szczęście, pryśnie jak mydlana bańka, gdy okaże się, że piękna bizneswoman chciałaby mieć go tylko dla siebie i w dodatku coraz częściej będzie mu to dawała do zrozumienia. Gdy w końcu rzuci Michała, ten - aby zapomnieć o ukochanej - wplącze się w pełen namiętności związek z poznaną podczas szkolenia Kingą Iskierką, nie przypuszczając, że Alicja jest skłonna wybaczyć mu to, że nieco ją zaniedbuje.

Reklama

Niestety, Siedlecka wybierze na pojednanie z komisarzem niewłaściwy moment. Niespodziewanie przyjdzie do niego i zastanie w ramionach... Kingi. Kłótnia byłych kochanków tak bardzo przerazi stażystkę, że poprosi o przeniesienie na inną komendę i zniknie z życia Orlicza bez słowa wyjaśnienia. Michałowi nie uda się też udobruchać Alicji, która - trzasnąwszy drzwiami - opuści jego dom i nigdy nie wróci.

Pocieszenie Orlicz znajdzie w towarzystwie Moniki. Opiekunce Maliny nie będzie łatwo ponownie wkraść się w jego łaski, udowodni jednak, że jest godna zaufania i miłości Michała.

Czy to właśnie Monika stanie się najważniejszą kobietą w jego życiu? Czy Michał zapomni wreszcie o Alicji i pogodzi się ze zniknięciem Kingi? Jak poradzi sobie z niepowodzeniami w relacjach z kobietami?

Przypominamy, że TVP1 emituje premierowe odcinki 5. serii "Komisarza Aleksa" w soboty o godzinie 20.25.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy