Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 2820
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Sylwia Juszczak-Krawczyk dołączyła do obsady!

Jesienią widzowie TVP zobaczą 18. sezon serialu kryminalnego "Komisarz Alex". W roli głównej ponownie wystąpi Wojciech Czerwiński, który wciela się w postać komisarza Adama Wilczaka. Do wydziału dołączy nowa policjantka Bogna, którą zagra Sylwia Juszczak-Krawczyk.

Pochodząca z Wrocławia Sylwia Juszczak-Krawczyk 22 lata temu ukończyła łódzką "Filmówkę" i historia właśnie zatoczyła koło. Zdjęcia do serialu realizowane są bowiem właśnie w Łodzi. 

Sylwia Juszczak-Krawczyk w serialu "Komisarz Alex"

Co ciekawe, na swoim koncie ma kilka ról w najgłośniejszych polskich produkcjach kryminalnych, jak: "Ojciec Mateusz""Kryminalni", "Fala zbrodni", "Odwróceni" czy "Archiwista".

Najbardziej spektakularna, jak dotychczas, była z pewnością jej kreacja w "Fali zbrodni", gdzie grała Izę Szablewską, agentkę OPZ, elitarnej jednostki policji do zwalczania przestępczości zorganizowanej. 

Reklama

Z kolei na przestrzeni lat w "Komisarzu Alexie" występowała gościnnie przynajmniej trzy razy, jako: Maria Horst, Ewa Jaworska czy Izabela Piasecka. To popularny i ciekawy zabieg producentów seriali, by aktorów epizodystów, z czasem, wybierać do głównej obsady i wiodących wątków. To również smaczek dla wnikliwych widzów i fanów seriali, których wprawne oko w mig wypatrzy taką gratkę. 

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy