Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Alex": Śmierć trzy razy zajrzy w oczy Lucynie!

W 7. serii „Komisarza Aleksa” (start 5 września w TVP1) czworonożny detektyw i jego opiekun aż trzy razy uratują Lucynę przed śmiercią!


Reklama

- W nowych odcinkach "Komisarza Aleksa" Lucyna i Michał wreszcie zrozumieją, że są dla siebie bardzo ważni - mówi producentka Monika Jóźwik, dodając, że zanim jednak do tego dojdzie, znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Oko w oko ze śmiercią!

Kiedy Lucyna (Magdalena Walach) uświadomi sobie, że kilka razy nie skorzystała z szansy, by zmienić coś w swoim życiu, dojdzie do wniosku, iż nie pozostaje jej nic innego, jak tylko bez reszty poświęcić się pracy.

Zniechęcona tym, że Orlicz (Antoni Pawlicki) nie docenia jej jako współpracownicy, a często wręcz nie zauważa jej obecności, przestanie zwracać uwagę na własne bezpieczeństwo, bo najważniejsze stanie się dla niej, by po prostu być skuteczną policjantką...

Niestety, parę razy będzie o krok od zapłacenia za to najwyższej ceny - aż trzykrotnie stanie oko w oko ze śmiercią! Po raz pierwszy jej życiu zagrozi młody mężczyzna, który - chcąc odzyskać ukochaną - poleje się benzyną i zagrozi, że podpali Lucynę i wysadzi w powietrze stację.

Nie wiadomo, czy policjantce udałoby się wyjść cało z potyczki z pijanym desperatem, gdyby nie pomoc Aleksa. Pies poleje chłopaka wodą z węża używanego do mycia samochodów, a Lucyna obezwładni napastnika.

Innym razem, podczas przygotowań do urodzin Orlicza, Lucynę napadną w domu Michała bandyci, którzy wcześniej próbowali obrabować sklep jubilerski i uciekli przed obławą. Przestępcy obezwładnią ją, a w dodatku uda się im uwięzić Aleksa w piwnicy...

Na szczęście Michał zorientuje się, że do napadu na jego przyjaciółkę doszło w jego domu i ruszy Lucynie oraz Aleksowi z odsieczą. Dotrze z pomocą niemal w ostatniej chwili! Kiedy zobaczy skrępowaną Lucynę, zrozumie, że coś do niej czuje i bez wahania oddałby własne życie, byle tylko ją uratować.

Po raz trzeci śliczna pani podkomisarz wpadnie w poważne tarapaty, gdy postanowi - dla dobra śledztwa - zatrudnić się jako dziewczyna do towarzystwa w barze oferującym swym klientom także pokoje na godziny. Lucyna, choć Orlicz nie będzie chciał, by tak się narażała, znajdzie się w samym centrum światka łódzkich paserów i sutenerów, a jej życie znowu zawiśnie na włosku. 

Walka o życie... Aleksa!

Śmierć kilka razy zajrzy w oczy również Aleksowi. Czworonożny detektyw zwycięską ręką wyjdzie z potyczki z nacierającym na niego z mechaniczną piłą w rękach bandytą, ale innym razem nie zorientuje się, że z pozoru sympatyczna kobieta chce zaaplikować mu truciznę.

Czy zastrzyk, który zrobi mu psychopatka, okaże się zabójczy? Zdradzamy, że Alex stoczy ciężką walkę o życie, ale przeżyje! Nie wiadomo jednak, czy po długiej rekonwalescencji, na którą zostanie skazany, odzyska sprawność i będzie mógł kontynuować służbę w łódzkiej policji... 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Magdalena Walach | Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje